בית / חדשות / Sea Of Thives טריילר חדש משוויץ באי המדהים של המשחק

Sea Of Thives טריילר חדש משוויץ באי המדהים של המשחק

המשחק הנדיר Sea Of Thives מבית החברה Rare נראה כמו אחד המשחקים היותר מבטיחים באופק, ולכן כל פעם שמשתחררת עוד ידיעה לגביו אני שמח. בטריילר החדש שיצא למשחק ניתן לראות את תהליך היצירה של האי הקיים במשחק. בטריילר זה רואים לא רק חלק מהתהליך הטכני, אלא גם את המחשבות אשר עברו למעצבי המשחק בעת פיתוחו.

טריילר זה, אשר מוצג על ידי ראש מעצבי השלבים Darren Nourishand ומעצב סביבת המשחק Joachim Coppens. מראה איך הסטודיו חשב על האי המדהים אשר יהיה במשחק. התוצאה הסופית הי מה שכנראה יהיו המיקומים הכי תדירים במשחק הסופי, בעת שחרורו.

ושוב, אותה מגמה נהדרת של הצצה למאחורי הקלעים ממשיכה. היא הופיעה בטריילר של Watch Dogs 2, והיא ממשיכה גם כאן. במגמה זו מראים את האנשים שעבדו קשה על המשחק מאחורי הקלעים כדי להביא לנו את התוצר הסופי הנהדר. אני מאוד אוהב את הרעיון של פתיחת החלון לעולם פיתוח המשחקים. זה גורם להמון גיימרים להכיר את העולם הזה, והמון פעמים גם לנסות להיכנס אליו. לא נותר לי אלא לקוות שמגמה זו תימשך.

המשחק Sea Of Thives יצא ל-Windows 10 ול-Xbox One (ככל הנראה ככל מ-Xbox Anywhere) ב-2017.

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *