בית / חדשות / Battlefield 1 – מצב Hardcore ועדכון לגבי Battlefest
Battlefield 1

Battlefield 1 – מצב Hardcore ועדכון לגבי Battlefest

חגיגות Battlefield 1 בעיצומן ואחרי השקה די מוצלחת של EA ושל DICE, הרכבת לא עוצרת. המפתחים החליטו להביא את החגיגה אל המולטיפלייר וכמיטב המסורת, זה יכלול מספר אירועים בתקופה הקרובה, ספציפית כנראה בשבועיים הקרובים. המשחק הולך לקבל עדכון שיכיל את ה-Hardcode Mode, מה שאומר שאם תרצו לשחק בו תצטרכו להיפרד לשלום מה- Aim Assist ומה-Mini map שלכם. בנוסף יהיה לנו מוד חדש בשם Fog of War שכמו שהשם מרמז, הוא מוד שיגביל מוד את הראייה שלכם ותצטרכו לעשות התאמות לאסטרטגיה הרגילה שלכם בהתאם. העדכון הקרוב הוא גם אות הפתיחה ל-Battlefest, שהוא בעצם אירוע באורך עשרה ימים שבו יהיו סדרה של אירועים, משימות ויכולת לקבל Dog Tags יחודיים. הנה לוח הזמנים:

17.11
משימה מיוחדת לאורך שלושה ימים שבה תוכלו לקבל סקין חדש ומגניב, כל מה שתצטרכו זה לנצח משחק אחד של Operations. בנוסף עבור השחקנים הותיקים בסדרה, אם תצליחו להגיע ל-25 הריגות עם ה- M1911 במשחקים הישנים, תוכלו לקבל Dog tag יחודי וגם סקין מיוחד ב-Battlefield 1.

18.11
פה תהיה מכירת Black Friday שבה תוכלו לקבל דיל מעולה על Battlefield 1, שוב Dog tag יחודי ו-XP כפול עבור שחקני Battlefield 4 ו-Battlefield Hardline

20.11
סרטוני הדרכה מיוחדים כדי שתהיו אלופי ה- PTFO ע"י חלק מחברי הקהילה המוכרים והמוערכים ביותר.

אז קדימה! חזרה לקרב, מצפה לנו סופ"ש ארוך של קרבות.

 

 

 

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה