בית / חדשות / Rainbow Six Siege – ההרחבה האחרונה יצאה היום
rainbow

Rainbow Six Siege – ההרחבה האחרונה יצאה היום

Rainbow Six Siege, משחק ה-FPS של Ubisoft, מקבל את הרחבתו האחרונה לשנה הראשונה.

Rainbow Six Siege, משחק ה-FPS הטקטי המצליח מבית Ubisoft, מקבל את ההרחבה האחרונה לשנה הראשונה של התוכן (השנה השנייה בדרך, פרטים נוספים כאן), הלוא היא ההרחבה Red Crow. הרחבה זו תחדש לנו המון דברים חדשים, בעיקר בגלל היותה ההרחבה האחרונה של השנה. ההרחבה תביא לנו 2 דמויות חדשות יפניות ומפה ביפן של גורד שחקים. המפה תהיה זמינה עוד היום לכולם, ואילו הדמויות החדשות יהיו זמינות, בשבוע הראשון של ההרחבה, רק עבור מי שברשותו יש Season Pass.

דברים חדשים שנוספו עם העדכון הוא תיקוני באגים רבים, מביניהם הבאג המפורסם שבו ה-Defuser נהרס אם הוא נמצא מתחת לחור בתקרה (Trap Door, שכנראה מעכשיו לא ניתן יהיה לשים שם את ה-Defuser), פריט לבוש חדש בשם Elite Set לדמויות הכולל שינויים למסכות שלהם, התלבושות, ה-Charms ועוד. הדמויות הראשונות שיקבלו את השדרוג הם Kapkan, Thermite ו-Sledge. בנוסף, יגיעו סקינים חדשים ומסכות חדשות עבור חלק מהדמויות.
שינוי נוסף שיערך עם העדכון הוא שנמוך לחלק מהנשקים, מביניהם הנשק של Blackbeard, הורדת כוונת ה-ACOG מה-SMG-11 ושדרוג לחלק מהנשקים האחרים כגון האקדח של Caviera.

Rainbow Six Siege

במצב המרובה-משתתפים המדורג (Ranked), יוקטן הזמן לסיבוב מ-4 דקות ל-3 דקות. מדובר בניסיון חדש של החברה כדי לשפר את המשחקים ולשנות את הסיכוי לנצח באמצעות הקטנת הזמן הניתן לקבוצות. דבר נוסף שישתנה במצב משחק זה הוא הדירוג של השחקן לפי יכולתו, שמעכשיו יחושב באופן מעט שונה מבעבר, מה שימנע משחקנים שרמתם האמיתית היא Silver, לדוגמה, להגיע לרמת Platinum, דרגה מתקדמת במשחק.
ומעכשיו, חשוב מאוד לציין, פגיעה בצוואר תיחשב לפגיעת ראש לכל דבר. זאת אומרת, כדור בצוואר ואתם מתים.

Rainbow Six Siege

נוסף על כך, בעדכון אמצע העונה, תתווסף מפה חדשה, המפה היחידה שהופיעה במשחק אך לא במצב המרובה-משתתפים, הלוא היא המפה של Article 5. מפה זו עברה מס' שינויים כדי שתתאים למצב מרובה-המשתתפים, והיא תגיע באמצע העונה אך אין תאריך רשמי כרגע.

העדכון זמין כעת עבור כל הפלטפורמות – ה-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי. לחצו כאן בכדי להתעדכן בכל המידע החדש לגבי ההרחבה.
מה דעתכם על העדכון ? האם אתם שמחים עם השינויים ? האם לדעתכם יהיה קשה יותר לנצח בהתקפה ב-Ranked ? האם השינויים הללו עשויים לשנות את המשחק ולתמיד ? ספרו לנו בתגובות.

 

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה