בית / חדשות / חדשות משחקים / Silence הושק ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי

Silence הושק ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי

Silence הושק לקונסולת ה-PlayStation 4 ולמחשב האישי.

Silence, הכותר החדש מבית Daedalic Entertainment, הוא משחק הרפתקאות ציורי מודרני המציג את Noah ואחותו הקטנה Renie שמחפשים מקלט בבונקר לאחר התקפה אווירית במהלך מלחמה.
במקלט הם מוגנים מההפגזות הקטלניות, אך גם שם נמצאת צומת הדרכים בין חיים ומוות: Silence. בעת שהותם שם, אחותו של Noah הולכת לאיבוד ב-Silence, וכעת על Noah להסתכן ולהיכנס לעולם האידיאלי אך המאיים בכדי למצוא אותה.

המקום נושא את צלקותיו מהמלחמה ומהסבל, יצורים אפלים רודפים ערים ואת המקום הזה בין העולמות שהיה פעם שלו ורק קבוצה קטנה של מורדים פועלת נגד הסכנה המאיימת עליהם. כעת, הצלת האזור ותושביו המופלאים נמצאת כעת בידי האחים מהאבדון המתקרב וכך גם הצלת חייהם.
המשחק יכלול דמויות תלת-מימדיות משוכללות, רקעים דו-מימדיים עשירים, כ-3 דמויות איתן ניתן יהיה לשחק, דמויות חדשות מרגשות ואיחוד עם דמויות מהעבר.

Silence (3)

המשחק זמין כעת לרכישה עבור קונסולת ה-PlayStation 4 דרך החנות הדיגיטלית, ה-PlayStation Store ולמחשב האישי דרך Steam ו-GOG. המשחק יגיע מאוחר יותר לקונסולת ה-Xbox One ול-Windows Store.
מה דעתכם? האם אתם מתכננים לרכוש את המשחק? שתפו אותנו בתגובות למטה!

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה