בית / חדשות / חדשות מאירועים / חדשות Destiny – באנים, חדשות ב-PS Experience ומלאי XÛR

חדשות Destiny – באנים, חדשות ב-PS Experience ומלאי XÛR

קיבלנו לאחרונה המון חדשות בעולם של Destiny – המפתחת Bungie הכריזה שתיתן הרבה באנים בקרוב לשחקנים, רמזה לחדשות לגבי המשחק במהלך כנס PlayStation Experience בחודש הבא וקיבלנו מלאי חדש של XÛR.

אז קודם כל לגבי הבאנים. Cozmo, מנהל הקהילה של Bungie כתב ב-Twitter שהמפתחת תיתן בקרוב באנים להמון שחקני Destiny בכל הקונסולות. אלה שייחסמו הם שחקנים עם "עבר של חשבונות חסומים או מוגבלים עקב מגוון סיבות."

תוכלו לקרוא עוד על כך בפוסט בפורום של המשחק כאן.

עוד חדשות שהתקבלו לאחרונה מגיעות מהעדכון השבועי בבלוג של Bungie. בתוך הפוסט, המפתחת רמזה לגבי חשיפה מסויימת במסגרת כנס ה-PlayStation Experience שיתרחש בחודש הבא. המפתחת לא אמרה ישירות לאן היא הולכת כדי לחשוף את מה שיש לה בשרוול אבל רשום שהצוות בדרך לאנהים בקליפורניה ששם מתרחש כנס ה-PlayStation Experience.

Bungie השיבה לתשובה של מעריץ על הפוסט ששאל לגבי חג ההודיה שיגיע בשבוע הבא: "בשבוע הבא, חג ההודיה יגיע אלינו. עדיין יהיה עדכון בלוג עבור העניים הצמאות שלכם. בשבוע לאחר מכן, נארוז את חפצינו ונטוס לאנהים שבקליפורניה. המשימה הייעודית שלנו היא עדיין תעלומה וסוד אבל אל תדאגו, הכל יתבהר בקרוב." – אם שואלים אותי זוהי סתם אזעקת שווא ומדובר מקסימום ב-Sparrow Racing League אבל היי, A Man Can Dream לא?

כנס ה-PlayStation Experience יתרחש בין ה-3 ל-4 בדצמבר באנהים שבקליפורניה.

Destiny 2 מגיע בשנה הבאה, אבל המשחק עוד לא הוכרז בצורה רשמית. לאחרונה, Eric Hirshberg, מנכ"ל הפרסום של Activision התגרה במעריצים ואמר שמשחק ההמשך יהיה "בעל משיכה גדולה יותר לקהל רחב יותר".
הוא הוסיף ואמר: "אנו במסלול הנכון להספיק לתאריך ההשקה וכולנו פה בצוות מאוד נרגשים לקראת מה שיהיה המשך אדיר למשחק ב-2017. משחק ההמשך הזה נועד לרגש שחקנים וותיקים של המשחק ובו זמנית למשוך אליו קהל יעד חדש."

מלאי XÛR

בנוסף, כמו בכל יום שישי XÛR מוכר האקזוטיים חזר אלינו והוא ממוקם ב-Reef במקום הקבוע שלו אחרי Brother Vance ומוכר היום פריטים ב-350 Light וגם Exotic Ornaments (נמכרים עבור Silver Dust).
  • Eternal Warrior – קסדה – Titan.
  • Knucklehead Radar – קסדה – Hunter.
  • The Impossible Machines – שריון יד – Warlock.
  • Suros Regime – נשק מסוג Auto Rifle.
  • Legacy Exotic Engram – מסוג שריון חזה.
  • Shock Hazard – קישוט עבור Zhalo Supercell (עולה 25 Silver Dust).
  • Born In Fire – קישוט עבור Young Wolf's Howl (עולה 25 Silver Dust).

וכמובן, ניתן לקנות את כל הדברים הקבועים אצלו שאין צורך להזכיר פה.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה