בית / חדשות / Dishonored 2 מקבל עדכון הכולל שיפורים למחשב ועוד

Dishonored 2 מקבל עדכון הכולל שיפורים למחשב ועוד

המשחק Dishonored 2 מקבל עדכון אשר ישפר את התמיכה בעכבר שהייתה מאוד בעייתית עד עכשיו והרגישות שלו. בנוסף, המשחק מקבל עדכון למשתמשי AMD שסבלו מנפילות פריימים ובעיות אחרות. אם תרצו לראות את ה-Patch note המלא, תציצו כאן.

בנוסף לעדכון למחשב, Dishonored 2 מקבל עדכון גם לקונסולות שיוסיף מצב של +New Game אשר ייתן לכם לחוות את המשחק פעם נוספת. העדכון יוסיף אפשרות של בניית דרגת קושי לפי הרצון שלכם, מה שממש מגניב כי זה ייתן לכל שחקן את החופש לבחור, אתם תוכלו ליהנות מהעלילה מצד אחד או לשחק משחק אגרסיבי ומאתגר מצד שני. הכל תלוי בכם. כמו שזה נראה, בחירת הרמת קושי תהיה אפשרית רק אחרי הרצה ראשונה של המשחק (וסיומו), אבל אין כרגע אישור לזה.

העדכון ייצא לאור בחודש דצמבר, אין כרגע תאריך מדויק אבל, מה שכן יש, זה טריילר חדש:

הטריילר הזה ממש מדגים את הרצון של החברה ליצור לכל שחקן חוויה ייחודית לו ושתתאים את הסגנון משחק שלו, וזה ממש ראוי להערכה. מסכימים? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה