בית / חדשות / MSI TRIDENT – מערכת המציאות המדומה הקטנה ביותר?

MSI TRIDENT – מערכת המציאות המדומה הקטנה ביותר?

MSI החליטה להוסיף לשורת המחשבים הבנויים שלה מחשב קטן, אך עוצמתי, שניתן לשחק במשחקי מציאות מדומה איתו. גבירותיי ורבותיי, הכירו את ה-Trident.

ה-Trident מכיל בתוכו את כרטיס המסך מבית NVIDIA: ה-GTX 1060 בגרסת ה-Gaming של MSI, והוא תומך במעבדים עד ל-Core i7 6700 של Intel, ו-32 גיגה בייט של RAM בתצורת DDR4. למרות ש-MSI לא ציינה את נפח האחסון שהמחשב הקטן הזה יכיל, אנחנו כן יודעים שהוא יגיע עם חיבור SATA עבור דיסקים קשיחים בגודל של 2.5 אינץ', וחיבור M.2 עבור SSD, אז זה אומר שהמחשב יגיע בתור מחשב מלא או מחשב שנצטרך לקנות לו כמה חלקים (מה שקרוי באנגלית Barebones System). מאחור, אתם תוכלו למצוא חיבור USB 3.0 יחיד ו-4 חיבורי USB 2.0, כאשר מקדימה יש חיבור USB 3.0 Type C ועוד שני חיבורי USB 3.0 רגילים. עוד חיבור שיש למחשב מקדימה הוא חיבור HDMI, שיאפשר לכם לחבר את מכשיר המציאות המדומה שלכם בנוחות גדולה יותר מאשר מחשבים אחרים, שיש להם חיבורי HDMI רק מאחורה.

באשר לקירור של המחשב, MSI הכלילה ב-Trident טכנולוגיה שהיא קוראת לה Silent Storm Cooling 2, עם מאוררים שמוקמו בדיוק כדי לגרום למחשב הזה להתקרר בצורה טובה. ובשביל לגרום למחשב הזה להיראות יפה יותר, יש לכם את ה-RGB Mystic Lighting, שזו למעשה האפשרות לשחק עם התאורה של המחשב. המחשב הזה זמין עכשיו במחיר שמתחיל בכ-2400 שקלים עבור חבילת ה-Barebone, ו-3600 שקלים עבור החבילה המלאה.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה