בית / חדשות / מנכ"ל NVIDIA מדבר על ה-Nintendo Switch
Nintendo Switch

מנכ"ל NVIDIA מדבר על ה-Nintendo Switch

מנכ"ל NVIDIA מדבר על היכולת של קונסולת ה-Nintendo Switch מול הקונסולות והמחשב ומסביר למה הקונסולה משתווה אליהם

קונסולת ה-Switch החדשה של Nintendo נראית עד עכשיו מרשימה למדי, אריזה אחת של גימור גבוה בגודל כף יד חזקה ומהירה. אבל חששות לגבי יכולתה לעומת ה-Xbox One וה-PlayStation 4 ממשיכות לבוא, ונראה כי ליצור קונסולה שתצליח להריץ משחק כמו שתי "החיות" האלו זו בעיה. זאת אומרת שתמיכה מצד שלישי להרצת משחקים כאלה תהיה שוב בלתי אפשרית.

לפי Jen-Hsun Huang, מנכ"ל NVIDIA, הרצה של משחקי Xbox One ,PlayStation 4 והמחשב תהיה קלה וחלקה על הקונסולה החדשה. Nvidia מספקת את השבב עבור ה-Switch ונראה כאילו היא גאים בזה.

לדבריו של המנכ"ל: "איכות המשחקים גדלה באופן משמעותי וזה אחד הגורמים של ערך הייצור של משחקים, בגלל שכמעט וכבר אין הבדל בין המחשב לבין שתי קונסולות משחק, Xbox One ו 4 PlayStation, ובעתיד הלא רחוק  גם ה-Nintendo Switch, לכל אלה יש ארכיטקטורות שכיחות במובן כי הם כולם משתמשים ב- GPUs המודרני, ולכולם בעצם יש תכונות דומות."
"כתוצאה מכך, מפתחי משחק יכולים למקד בסיס מותקן הרבה יותר גדול עם בסיס קוד משותף אחד, וכתוצאה מכך, הם יכולים לשפר את איכות הייצור, וערך הייצור של המשחקים."

עכשיו ש-Nvidia מכינים את השבב הם אמורים לדעת על מה הם מדברים, אבל זה גם יכול להיות מתוך אינטרס לדחוף את השבב שלהם אז צריך לקחת בחשבון את דבריו של המנכ"ל ולבחון ברצינות את העובדות שהוא מעלה. ספרו לנו מה אתם חושבים? והאם אתם מחכים לNintendo Switch?

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה