בית / חדשות / The Division: Survival Expansion – תאריך היציאה נחשף

The Division: Survival Expansion – תאריך היציאה נחשף

הרחבת Survival ועדכון 1.5, 2 הדברים החמים הבאים בעולם של משחק ה-MMORPG של The Division, Ubisoft, נוחתים בימים הקרובים.

The Division, משחק ה-MMORPG של Ubisoft, קיבל לאחרונה PTS בכדי לבדוק את 2 תוספות חדשות למשחק. התוספת הראשונה הייתה עדכון 1.5, שתביא איתה Gear Score חדש (256), ציוד ונשקים חדשים ועוד. התוספת השנייה היא ההרחבה המצופה של המשחק, השנייה במספר, הלוא היא Survival, הרחבת ההישרדות שתבדוק את כישוריכם ותיקח את יכולות ההישרדות שלכם לקצה, עליה סיכמנו עבורכם כאן.
כעת, Ubisoft חושפת את תאריכי היציאה של ההרחבה והעדכון עבור כל הפלטפורמות.

the division survival 2

יש לנו, במקרה הזה, חדשות טובות וחדשות רעות: החדשות הטובות הן שעבור המחשב וה-Xbox One, עדכון 1.5 וההרחבה Survival ישוחררו שניהם בתאריך ה-22 בנובמבר, זאת אומרת, בעוד יומיים.
החדשות הרעות הן ששחקני ה-PlayStation 4 ייאלצו להמתין בכדי לקבל את שתי התוספות הללו. עדכון 1.5 ינחת בקונסולה כמה ימים אחרי ה-22 בנובמבר (לא ידוע מתי במדויק, כנראה לפני סוף החודש) וההרחבה תגיע לקונסולה אך ורק 30 ימים לאחר הגעתה ל-Xbox One ולמחשב האישי, ששוב, לא ידוע במדויק אך לפי החברה, ההרחבה תגיע לפני חג המולד.

the division survival

אי אפשר להגיד שלא צפינו את זה, במיוחד לאחר שההרחבה הקודמת יצאה גם היא כחודש מוקדם יותר עבור המחשב האישי וה-Xbox One, אך ההפרש בתאריכי יציאת העדכון עצמו הוא בהחלט משהו שלא ציפינו לו. לפי מקורות מסוימים, העדכון נדחה עבור קונסולת ה-PlayStation 4 בגלל Sony ולא בגלל המפתחת.

מה דעתכם ? האם אתם מחכים בקוצר רוח לעדכון ולהרחבה ? כיצד אתם מתכוננים לקראת ההרחבה החדשה ? ספרו לנו בתגובות.

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה