בית / חדשות / Dragon Ball Xenoverse 2 – יש DLC ועדכונים חינמיים
Dragon Ball Xenoverse 2

Dragon Ball Xenoverse 2 – יש DLC ועדכונים חינמיים

החוויה של Dragon Ball Xenoverse 2 הולכת להשתפר ובגדול עם החבילת הרחבה חדשה ועדכונים חינמיים.

המשחק Dragon Ball Xenoverse 2 שוחרר באוקטובר האחרון וכעת Bandai Namco Entertainment Europe חוזרת עם תוכן חדש עבור המשחק.
נראה כי החברה תשחרר עדכוניים חינמיים והראשון שבהם כבר יצרף למשחק את חבילת ההרחבה הראשונה של המשחק יחד עם המון תוכן חינמי, הכל יהיה זמין ב-20 לדצמבר.

ההרחבה קיבלה שם פשוט – DLC 1, היא תהיה זמינה עבור כל השחקנים אשר רכשו את ה-Season Pass או עבור כאלו שפשוט יעדיפו לרכוש אותה בנפרד.
היא תכלול שתי דמויות חדשות: Cabbe ו-Frost, משימות חדשות, תלבושות, מתקפות ועוד המון!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

העדכונים החינמיים אשר ישוחררו יציעו יכולות חדשות, לצד תלבושות ומתקפות חדשות, בנוסף לכך יתרחש אירוע מיוחד לכלל השחקנים אשר יקרא Frieza Siege Event – באירוע על השחקנים יהיה להביס את הצבא של פריזה ב-Coton City.
המנצחים יקבלו 10 תלבושות בלעדיות של Jersey.
ואם כל זה לא מספיק, השחקנים יוכלו להתמודד מול בוס חדש באתגר Yamcha Raid Boss בו תצטרכו לנצח את Evil Yamcha כדי לקבל תואר מיוחד.

לסיום, הדובדבן שבקצפת יהיה תוכן בלעדי אשר יוצע ב-VIP Corner של Bandai Namco Entertainment Europe, והוא יהיה חמישה מאמנים חדשים: Future Gohan, Bardock, Cooler, Android 16 ו-Whis לצד מתקפות חדשות.

מידע נוסף על העדכונים יהיה זמין באתר הרשמי של המשחק בלינק הבא, לבינתיים אתם מוזמנים לספר לנו מה דעתכם על ההרחבה החדשה בתגובות למטה.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 23. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר תגובה