בית / חדשות / Lego Dimensions מקבל 5 הרחבות חדשות ובראשם Sonic

Lego Dimensions מקבל 5 הרחבות חדשות ובראשם Sonic

Lego Dimensions מקבל חמש הרחבות שונות מ-Sonic ועד הסרט החדש "חיות הפלא והיכן למצוא אותן".

Lego Dimensions, המשחק המצליח המשלב בין משחקי המחשב של חברת לגו למוצרי הלגו עבור מותגים שונים, חוזר עם עוד 5 הרחבות חדשות. כרגיל, כל הרחבה כוללת מודל ודמויות לגו כאשר אפשר להשתמש בדמויות כשחקנים במשחק. אז אם אתם קהל היעד של הסדרה "Starnger Things" וודאי תתלהבו מההרחבות של הסרטים אי. טי. וגרמלניס ומהאפשרות לשחק בהם גם בשלבים החדשים המצורפים לכל הרחבה, גם בשלבים הקודמים וגם בזירת הקרבות.

השחקנים הצעירים יותר יוכלו להתחדש בשלבים ודגמים של הסדרה המצוירת המצליחה Adventure Time ושל הסרט החדש בסדרת הארי פוטר "חיות הפלא והיכן למצוא אותן". לרגל יציאת הסרט חבילת השלבים הזו היא היחידה מבין חמשת ההרחבות אותה אפשר לקנות בצורה דיגיטלית כבר עכשיו. אבל  למרות כל השמות המפוצצים האלו, עבור שחקנים רבים גולת הכותרת היא דווקא חבילת ההרחבה של Sonic הקמע וסדרת הדגל של חברת סגה. את הטריילר להרחבה של Sonic אפשר לראות כאן:

את ההרחבות הבאות של Lego Dimensions ניתן לקנות עבור כלאחת מהגרסאות של המשחק הבסיסי הזמין עבור ה-PlayStation 3ו-4, Xbox 360 ו-XboxOne, ה-WiiU ומלבד חבילת השלבים הדיגיטליים של "חיות הפלא והיכן ניתן למצוא אותן" שכבר זמינה, עוד אין תאריך רשמי עבורם.

אודות יונדב צבקר

יונדב צבקר
סטודנט לבלשנות ואנגלית, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר תגובה