בית / חדשות / ההכרזה של Remedy הגיעה והיא טיפה שונה
Remedy

ההכרזה של Remedy הגיעה והיא טיפה שונה

חברת Remedy הינה אחת החברות המוזרות ביותר בשוק מפתחי המשחקים. החברה הייתה אחראית על (מה שלדעתי היה) אחד המשחקים המצויינים של 2016 "Quantum Break" ולמרות שקהילת הגיימינג בעולם לא קיבלה את המשחק באהדה כלכך, החברה לא וויתרה.

לפני מספר ימים שחררה Remedy טריילר מוזר באורך של כ-30 שניות שבו מוצג אחד המפתחים הראשיים בחברה Sam Lake. האופי המוזר של הטריילר היה שלא הייתה בו שום הכרזה כלשהי אלא דיבור חסר משמעות מאת המפתח ומה שעניין את השחקנים במיוחד הייתה אפיפת המסתורין סביב הטריילר.

למרבה המזל החברה לא השאירה אותנו בחושך הרבה זמן ושחררה טריילר הכרזה חדש בנוגע לפרויקט הבא שלה ואיך נגיד זאת במילים עדינות? הטריילר הזה טיפה שונה, הטריילר מציג את כל הפדיחות והגליצ'ים המוזרים במשחק Quantum Break ו-Lake מסיים את הסרטון בכמה משפטים קצרים. "זה מה שאנחנו עושים כי זה המטרה בליצור משחקים, אם זה מה שאתם גם רוצים לעשות, בואו ותצטרפו אלינו" אחרי הכל מסתבר שזו לא הייתה הכרזה על משחק אלא הצעת עבודה (תאמינו לי שאם הייתי יכול כבר הייתי אורז את המזוודה). אני משאיר לכם את הסרטון לצפייה ואני מבטיח לכם שאתם תצחקו כמו שאני צחקתי, תהנו.

נ"ב, לאלה שבאמת מעוניינים אולי לעבוד אצל החברה אני משאיר לינק לדף הגשת קורות החיים.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה