בית / חדשות / יש לכם כוח? יהיה לכם! עדכונים מגזרת Star Wars

יש לכם כוח? יהיה לכם! עדכונים מגזרת Star Wars

ככל שהסרט החדש בסאגה הבלתי נגמרת Rogue One, A Star Wars story מתקרב כך בהתאמה גם כמות הטריילרים והפרסומות (TV Spot) עולה, וביומיים האחרונים עלו שניים חדשים, הכריזו על דירוג ו…מעריץ מושבע יצר משהו מדהים.

חממו את מנועי ה- X-Wing או TIE Fighter, תלוי באיזה צד אתם, כי הסרט אוטוטו כאן והאולפנים רוצים להזכיר לכם עד כמה הוא יהיה מטורף בעזרת 2 TV-Spots חמים ומלהיבים המתמקדים כל אחד בתובנה אחרת:

"הנשק הגדול ביותר"

חשבתם שמדברים על כוכב המוות הא? גם אני…

והשני,

"חלומות"

אהבתם? הרגשתם את הכוח? איך אפשר שלא. ד"א, אם כמות האקשן עלולה "להדאיג" אתכם או את ההורים שלכם את לא משנה מי, אפשר להיות רגועים. הסרט Rogue One, A Star wars story קיבל דירוג PG13, ז"א מגילאי 13 ומעלה או בליווי הורים כך שמצד אחד כולם יכולים להגיע כי לא יהיה Stormtrooper בעירום מלא רק המון יריות ופיצוצים, ומצד שני עולה השאלה "האם זה לא יהיה עדין ופרווה מדי". עד שנדע את התשובה ב-16 לדצמבר או למספר מצוצמם שייהנה (ככל הנראה) בלוס-אנג'לס מהקרנת בכורה וחגיגית ב-10 לדצמבר, נאלץ להסתפק ביצירתו של Matthew Longua ב-YouTube עם למעלה ממליון וחצי צפיות שלקח שיר שאולי קצת יותר מזוהה בשביל כמה אנשים מ-Star Trek ושילב עם מיקס מכל הטריילרים שצצו לאחרונה. ההנאה באמת מובטחת!

אין על הביסטי בויז!!!

שהכח יהיה עמכם חברים!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה