בית / חדשות / Aaron Greenberg ומפתחי The Dwarves מדברים על 4K בקונסולות
Xbox One Scorpio Microsoft

Aaron Greenberg ומפתחי The Dwarves מדברים על 4K בקונסולות

Aaron Greenberg אומר שה-Xbox Scorpio עומדת להביא את ה-4K לשוק הגיימינג בעוד שמפתחי The Dwarves מדברים על שיפור הרזולוציה למשחק שלהם ב-PlayStation 4 Pro.

מאז שהכריזו על התמיכה של קונסולת ה-PlayStation 4 Pro ב-4K, אנו נתקלים במפתחים רבים שמתמודדים עם הדבר בדרכים שונות, חלקם החליטו שהם יתמכו בטכנולוגיה החדשה וחלקם כאלה שאמרו שהם לא ישקיעו את זמנם בהתייחסות והתאמה לפונקציה.

המפתחים ב-KING Art Games אשר מתכוננים לשחרר את משחק האקשן-RPG שלהם, The Dwarves. לאחרונה המפתחים התראינו ל-WCCFTech שם הם הסבירו שהמשחק ייראה וירוץ יותר טוב על קונסולת ה-PlayStation 4 Pro יותר מאשר על קונסולת ה-PlayStation 4 הרגילה, אבל הצוות יתרכז יותר בביצועי המשחק מאשר על הרזולוציה שלו.

לדבריהם: "קונסולת ה-PlayStation 4 Pro החדשה היא מכשיר רב עצמה ויש לנו את היכולת לשפר את הביצועים על The Dwarves, כך שאם אתה מקבל Pro, המשחק יפעל חלק יותר. מאז שמחשבי-העל אפילו מתקשים להיאבק עם קצב פריימים נורמלי ברזולוציה 4K במשחקי 3D, אתה לא צריך לצפות לגרפיקה טובה יותר."

הצוות מצפה שהמשחק ירוץ על רזולוציית  HD ,1080p, ב-30 פריימים לשנייה גם על ה-PlayStation 4 וגם על ה-Xbox One

לא עובר יום שאנחנו לא שומעים יותר על Xbox Scorpio של Microsoft. החברה מתכננת להכניס את המפרט הגבוה והטוב ביותר לתוך הקונסולה ובעצם לתוך שוק הקונסולות ההולך ומתעצם שנראה מאד מתעניין בקונסולת ה-Scorpio.

"הנה אנחנו, שלוש שנים אחרי תחילת הדור, וכבר יש לנו גיימרים שאומרים, "היי, אני רוצה את מירב הכוח, אני רוצה את החוויה הטובה ביותר האפשרית," וזה הוא כל העניין בפרויקט Scorpio" אמר Aaron Greenberg מנבל ב-Microsoft בראיון, "זאת תהיה הקונסולה החזקה ביותר שנעשתה אי פעם. היא תביא את המשחקים ב 4K לאנשים בסלון על הטלוויזיה שלהם בדרך שהם לא חוו לפני. אז היום, הרבה אנשים מוציאים אלפי דולרים מחשבים המסוגלים לנסות ליצור את היכולת לחוות משחקים ב 4K , אבל כדי להיות מסוגל להביא את זה בקנה מידה לסלון, לשוק קונסולת, זו היא המטרה של Scorpio"

כמובן, ש 6 TFLOPs זה הרבה, אבל יהיה מעניין לראות האם זה יספיק כדי לספק את חווית האמיתית של משחקים ב4K, כמו שב-Microsoft מבטיחים, או אם זה יהיה בסופו של דבר יותר כמו סוג משודרג של 4K שיהיה דומה יותר ל-PlayStation 4 Pro. גם אם כן וגם אם לא יישארו מעודכנים תמיד אצלנו לכל המתרחש בעולם הגיימינג והטכנולוגיה.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה