בית / חדשות / Elder Scrolls Online זמין לשבוע ב-Xbox בחינם
The Elder Scrolls Online 1

Elder Scrolls Online זמין לשבוע ב-Xbox בחינם

המשחק Elder Scrolls Online זמין בחינם למחזקי מנוי Xbox One Gold. המשחק  זמין עכשיו ועד התאריך 27 בנובמבר. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לשחק בו בחינם זה מנוי Xbox One Gold, חיבור אינטרנט (כמובן) ו-80gb של נפח איחסון בשביל להוריד אותו.

מה שממש מגניב בנוגע לשבוע ה"חינמי" הזה (הרי אתם חייבים מנוי גולד בשביל להוריד את המשחק), זה ששחקנים אשר יורידו אותו יקבלו 500 "כתרים", זה בעצם הכסף של המשחק איתו תוכלו לקנות שיפורים, תלבושות ועוד'. וגם, אם תחליטו לקנות אי פעם את המשחק המלא, כל השמירות והדברים שקניתם בזמן המשחק החינמי שלהם, יישמרו.

לדעתי, חברת Bethesda מנסה להחיות את המשחק ולכן היא עושה את הצעד הזה, שהוא רק אחד מיני רבים, היא גם תוסיף בקרוב עדכון אשר ייתן לכם אפשרות לסרוק את כל העולם מבלי להגביל אתכם בכלל, מה שיהפוך אותו לעולם פתח לגמרי. מה דעתכם על ידיעה זו? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה