בית / חדשות / Games with Gold – משחקי חודש דצמבר

Games with Gold – משחקי חודש דצמבר

משחקי ה-Gold לחודש דצמבר נחשפו:

חברת Micrsoft עבדה שעות נוספות מציגה לנו משחקים מעולים הכוללים גם כותרי AAA וגם משחקי אינדי. החודש, אף אחד לא ייצא מואכזב, ואם הוא יהיה מאוכזב, כנראה שאי אפשר לרצות אותו.

Xbox One:

Sleeping Dogs: משחק האקשן דמוי ה-GTA העוקב אחר שטר סמוי שעליו מוטלת המשימה להגיע לצמרת ארגון הפשע בשביל למוטת אותו מבפנים. משחק מצוין וכיפי, במיוחד שהוא בחינם. יהיה זמין להורדה מהראשון לדצמבר ועד סוף החודש.

Outlast: משחק האימה המצוין העוקב אחריי עלילותיו של כתב המגיע לא חמוש למוסד לחולי נפש, שם הוא צריך לעמוד פנים מל פנים מול ה"מטופלים" של המוסד כאשר יש לו רק שתי אפשרויות, לברוח, או להתחבא. יהיה זמין מה-16 לדצמבר ועד 15 לינואר.

Xbox 360:

Outland: משחק אינדי דו מימדי מדהים ביופיו ושופע צבעים. במשחק תצטרכו להעביר את היכולות שלכם בין אור לחושך בשביל לעבור את הפזאלים שהמשחק יציג לכם. יהיה זמין גם ל-Xbox 360 וגם ל-One (עם התאימות לאחור) בתאריך ה-1 לדצמבר עד ה-15. אין ספק שלמרות שהוא המשחק הכי קטן החודש, גם לו מגיע כבוד.

Burnout Paradice: אתה לא שחקן מרוצים אמיתי אם אתה לא מכיר את המשחק הזה. Burnout Paradice זהו משחק המרוצים הנודע, והאחרון בסדרת משחקים זו, זכה לביקורות טובות מאוד ונחשב לאחד משחקי המרוצים הטובים ביותר. יהיה זמין מה-16 לבצמבר עד סוף החודש.

לסיכום, זה הוא חודש טוב לכולם, כל אחד יימצא פה משחק שהוא יאהב ואשפר להגיד בביטחון ש-Microsoft שיחקו אותה ובגדול.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה