בית / חדשות / Mass Effect Andromeda לא יכלול זמני טעינה בתוך ספינה
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda לא יכלול זמני טעינה בתוך ספינה

כאשר אנחנו מתקרבים יותר יותר לתאריך היציאה של Mass Effect Andromeda, אשר מתוארך לרבע הראשון של שנת 2017, חברת Bioware משחררת פרטים חדשים נוספים המבטיחים לנו שהמשחק הנוכחי יתעלה על הטרילוגיה המקורית. המידע האחרון שהחברה שחררה נשמע אולי קצת "זניח" אבל הוא מראה על הנכונות של Bioware ליצור משחק חלק וזורם.

אז בעצם, המידע החדש הוא שכאשר אתם תסתובבו בספינת האם שלכם, שהיא בעצם תהיה האיזור המוגן שבו תשפרו דברים, תקנו חלקים וכו', אתם לא תתקלו במסכי טעינה בכלל, מה שכן יקרה זה שאת כל הדברים אתם תקנו ותשדרגו במקום מיוחד – סוג של גשר פיקוד, ושתרצו לטוס לכוכב כלשהו, אתם פשוט תלחצו אליו. אבל יותר מזה לא ידוע לנו כרגע. מה שכן ידוע זה שהמשחק Mass Effect Andromeda הוא אחד המשחקים הכי מצופים של השנה ואין ספק שהוא יהיה יצירת מופת.

אם אתם סומכים על חברת Bioware, ואתם רוצים להזמין כבר עכשיו את המשחק, תוכלו לעשות זאת פה. מה דעתכם על סדרת Mass Effect? אתם מחכים ל-Mass Effect Andromeda? ספר לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה