בית / חדשות / Assassin's Creed Syndicate מקבל עדכון עבור ה-PS4 Pro

Assassin's Creed Syndicate מקבל עדכון עבור ה-PS4 Pro

Assassin's Creed: Syndicate מקבל עדכון שיתמוך ב-PlayStation 4 Pro.

השנה אמנם לא קיבלנו שום משחק חדש בסדרת Assassin's Creed, אך כנראה ש-Ubisoft החליטו לתת לנו סיבה טובה מספיק ללכת ולשחק שוב באחד מהמשחקים האחרונים בסדרה.
Assassin's Creed: Syndicate, הכותר האחרון החדש בסדרת Assassin's Creed, קיבל עדכון עבור ה-PlayStation 4 Pro שמטרתו לשפר את הרזולוציה של המשחק ל-4K בקונסולה המשופרת של Sony.

assassins creed syndicate thames_river

אך עם זאת, כנראה שהעדכון לא משרת את המטרה. במבט ראשוני עוד ניתן להבחין כי אין ממש הבדל. משתמשים ב-NeoGAF ציינו כי המשחק עצמו רץ על הקונסולה ברזולוציה של 900p, ואילו רק התצוגה של ה-HUD הוא מה שהשתפר. אנו מקווים כי Ubisoft יבינו את הטעות ויתקנו אותה בהקדם האפשרי כי זה מגוחך שמשחק רץ באיכות ירודה כזו על קונסולה עוצמתית כל כך.

 

ה-PlayStation 4 Pro, הקונסולה המשופרת המדוברת של החברה היפנית Sony, הושקה בשבוע שעבר ביפן וכעת, שבוע לאחר השקתה, ישנה ירידה חדה במיוחד בכמות המכירות של הקונסולה.
עם יציאת הקונסולה המשופרת, היא מכרה כ-65,000 יחידות ביפן ובשבוע שאחריו נמכרו רק 11,000 יחידות של הקונסולה. הירידה היא בהחלט ירידה משמעותית, אך היא כנראה מקומית בלבד ולא ברחבי העולם.

sony-playstation-4-pro

בחלק המערבי של העולם, מנהליה של Gamestop, אחת מחנויות הגיימינג המוכרות ביותר, חשפו במהלך שיחה פיננסית כי 2 השקותיה האחרונות (מבחינת חומרה) של Sony, ה-PlayStation 4 Pro וה-PlayStation VR, הלכו די טוב (מבחינת מכירות) ובהחלט הפכו את הירידה שהחלה להתרחש בכמות מכירת ה-PlayStation 4.

מנהלי החנות אמרו בשיחה הפיננסית כי "ראינו שיש ביקוש חזק ל-2 הקונסולות החדשות: ה-PlayStation 4 Pro בהתחלה חזקה [של מכירות], וה-VR נשאר על המדף בדר"כ פחות מ-10 ימים. בהחלט הייתה האטה במכירות של ה-PlayStation 4 לפני השקת ה-PlayStation 4 Pro. בהחלט הייתה…אבל ה-PlayStation 4 Pro, ברגע שהושקה, הרימה אותן [את המכירות] בחזרה…".

ובכן, מה דעתכם ? האם אתם תחזרו לשחק ב-Assassin's Creed: Syndicate לאחר שהעדכון יתוקן ? האם אתם חושבים שה-PlayStation 4 Pro תצליח או שתדעך עם הזמן ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה