בית / חדשות / Final Fantasy XV מגיע עם חדשות מעניינות
Final Fantasy XV

Final Fantasy XV מגיע עם חדשות מעניינות

Final Fantasy XV כל כך קרוב אלינו

משחק ה-MMORPG המפורסם Final Fantasy XV מגיע אלינו בעוד מספר ימים והרשת גועשת ורועשת מתוך התרגשות. בזכות השקתו הקרבה של המשחק מספר ידיעות מעניינות צצו ברשת וצוות האתר הביא לכם אותן בכתבה אחת יפה ומסודרת.

Squere Enix משחררת כל יום איור עם מספר הימים הנותרים
חברת Square Enix ידועה בדרכיה המקוריות באשר כל מה שנוגע למשחקים שלהם. וגם הפעם שום דבר לא השתנה, צוות המעצבים של Final Fantasy אייר 10 ציורים שעל כל אחד מהם מוטבעת דמות אופיינית של סדרת Fantasy ומספר אשר מסמל את מספר הימים הנשאר להשקה.

תמונות חדשות מן המשחק משוחררות לקהל השחקנים
למרות שאנו רק מספר ימים מן ההשקה של המשחק זה לא מנע מהחברה ב-Squere Enix להמשיך ולשחרר לנו תמונות חדשות מהמשחק. אציג לכם רק מספר תמונות אבל קיימת גלריה מלאה בתמונות שאליה אשאיר לינק.

חברת Square Enix מבצעת תעלול שיווק ביום ההשקה
אם הייתם שואלים אותי זהו לדעתי אחד המהלכים המסוכנים ביותר שחברת משחקים יכולה לעשות, להזיז את תשומת הלב מן המשחק לדבר אחר אבל על פי הנראה החברה מ-Square Enix יודעים מה הם עושים. בציוץ ששחרר חשבון ה-Twitter הרשמי של המשחק זה נראה  שביום ההשקה של המשחק אירוע כלשהו יתקיים ברעיון הקשור לסדרת המשחקים המפורסמת, מה לדעתכם זה יכול להיות?

זוג טריילרים חדשים שוחררו בעקבות השקת המשחק
כפי שאמרנו, אנחנו רק מספר ימים מן ההשקה של המשחק אבל טריילר חדש שוחרר אשר מציג את המערכות הבסיסיות של המשחק ונותנות טיפה הצגה על המשחק עצמו. שמו של הטריילר הינו: "Final Fantasy 101" (לאלה שלא יודעים המספר 101 מסמל בעיקר למידה והבנה מההתחלה של משהו)

 

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה