בית / חדשות / עדכון מספר 1.6 של Overwatch זמין ב-PTR

עדכון מספר 1.6 של Overwatch זמין ב-PTR

Blizzard ממשיכה לחדש את Overwatch

חברת Blizzard אחראית על משחק היריות המפורסם Overwatch ובשמחה רבה ובששון עדכון מספר 1.6 של המשחק כבר זמין לשחקנים במצב ה-Player Testing Realm. העדכון הביא איתו מספר שינויים ותוספות מיוחדות למשחק:

Symmetra Remastered
Symmetra הינה אחת הדמויות של מתחום ה-Support (תמיכה) של המשחק, הכלים שאיתה היא עובדת בנויים על מניפולציה של אור ועד עכשיו היא נחשבה לגיבור די חסר תועלת במשחקים התחרותיים אבל לאחר השינוי הזה אולי כבר לא כלכך.
יכולותיה של Symmetra לפני העדכון הורכבו מרובה שבנוי עם קרן לייזר  שעוקבת אחרי המטרה (כמו רובה הברקים של Winstone) ועד עכשיו טווח הירייה שלו היה קצר מאוד וכדי שהוא יהיה אפקטיבי היה עליכם תרתי משמע לנשק את האוייב כדי שהנשק שאתם עושים יהיה אפקטיבי. בעדכון החדש הורחב טווח הנזק שלה עד לכ-2 מטר. היכולת השנייה של Symetra לפני העדכון הייתה: "Shielded", יכולת לתת תוספת של כ- 25 נקודות מגן לחברי קבוצה אבל בעקבות תלונות של שחקנים היכולת הוחלפה ביצירת מגן זז שמתקדם קדימה בכיוון ההפעלה שלו ובעל יכולת ספיגת נזק של כ-1300 נקודות נזק עד שהוא יתפרק.

יכולת ה-Ultimate של Symmetra לא שונתה אלה עוד יכולת נוספה לה. במהלך הפעלת ה-Ultimate לשחקנים תהיה אפשרות לבחור האם הם יירצו פורטל שמעבר את חברי הקבוצה מנקודת ה-Spawn עד לנקודת היצירה או שמא יירצו Shield Generator אשר מביא כ-75 נקודות מגן לכל השחקנים שנמצאים בטווח שלו.

דרך אגב, עונת המשחקים התחרותיים השנייה תסתיים מחר ב-2 לפנות בוקר אז מהרו והשיגו את הנשקים המוזהבים שלכם.

 

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר תגובה