בית / חדשות / חדשות משחקים / Skyrim Special Edition מקבל עדכון למשתמשי Xbox

Skyrim Special Edition מקבל עדכון למשתמשי Xbox

חברת Bethesda היא אולי החברה הכי מוערכת בכל מה שנוגע בתמיכה בשחקנים שלה, דוגמה מאוד עדכנית לזה היא שברגע שהמשחק Skyrim Special Edition יצא, הוא כבר קיבל תמיכה ל-Ps4 Pro, אבל מצד שני, אם אתם שחקני Fallout 4 אתם תצטרכו לחכות זמן לא ידוע. נכון ש-Fallout 4 קיבל תמיכה במודים בעדכון האחרון שלו, אבל התמיכה ב-Ps4 Pro לא נכללה בעדכון זה ולכן אנחנו נצטרך לחכות לעדכון הבא בשביל לקבל את התמיכה ב-Pro.

מצד שני, אם אתם שחקני Xbox, יש חדשות טובות בשבילכם. אם שמתם לב, יצא עדכון לפני כמה ימים אשר ייצב את המשחק Skyrim Special Edition  באופן משמעותי, אולם, עדכון זה יצא רק ל-PC ול-PS4, רק עכשיו הוא יוצא ל-Xbox, ובהתחשב בזה שמשחקים של Bethesda הם מלאים בבאגים לרוב, קצת יציבות לא תפריע להם. העדכון של ה-Xbox one יהיה זהה לעדכון של שתי הפלטפורמות האחרות ולמקרה שלא קראתם את הכתבה שלנו בנושא, תוכלו לעשות את זה כאן.

מה דעתכם על הגרסה המחודשת של Skyrim? ומה דעתכם על הוספת המודים לגרסאות של Fallout ו-Skyrim ב-PlayStatation 4? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה