בית / חדשות / Outlast 2 – המפתחים מתכננים להוציא חיתולים עבור המשחק

Outlast 2 – המפתחים מתכננים להוציא חיתולים עבור המשחק

חיתולים עבור Outlast 2 נמצאים בשלב של גיוס כספים כדי למנוע מכם לעשות צרכים במכנסיים במהלך המשחק.

Outlast 2 הוא הכותר השני בסדרת משחקי האימה Outlast של חברת Red Barrels Studio. המשחק הוא משחק הישרדות אימתי המתנהל בגוף ראשון, מה שבהחלט תורם לתחושת האימה הקיימת במשחק.
מפתחי המשחק החליטו שהם מעוניינים לתת לשחקניהם לשחק במשחק מבלי לדאוג שיעשו צרכים במכנסיים מרוב פחד, ולכן התחילו ב-Kickstarter של Underscares, חיתול שמאפשר עבור כל שחקן "לשחק Outlast 2 מבלי לדאוג שילכלכו את תחתוניהם".

"אחרי ההשקה של Outlast 1, קיבלנו מס' דיווחים על תחתונים מלוכלכים ופיות טבעת לא מוכנים" כתב הסטודיו בדף ה-Kickstarter של הפרויקט. "אז אנחנו, הקבוצה ב-Red Barrels, החלטנו לבוא עם פתרון…אל תדאגו יותר לתחתונים שלכם עם ה-Underscares".
אף על פי שהפרויקט נשמע פשוט מגוחך, החברה אומרת כי המוצר באמת קיים וקיבל השראה מקהילת Outlast.
"בשיתוף פעולה עם מעצבים מקומיים, פיתחנו חיתול אב טיפוס שמשלב פרקטיות, נוחות וסגנון כך שגיימרים יוכלו לחוות אימה בזויה מבלי לדאוג ללכלך את האגו שלהם (או של ספותיהם). ה-Underscares הם לבישים, נוחים, באיכות גבוהה".

ישנם פרסים שונים הניתנים בעבור תרומה לפרויקט, החל מטלאי שניתן לתפור לבגד של Outlast ו-Underscare (מסוג של "עשה-זאת-בעצמך") עבור 10 דולרים קנדיים (כ-30 ש"ח) עד ל-Underscares בסיסיים וקוד למשחק תמורת 55 דולרים קנדיים (כ-160 ש"ח). במדרגה הגבוהה ביותר של הפרסים תוכלו לקבל את הקפלה הרשמית של Outlast מ-PAX East ואת "כל ה-Underscares שתזדקקו עבורכם (ועבור הכת שלכם)", והתענוג הזה יעלה לכם כ-6666 דולרים קנדיים (כ-19160 ש"ח).

outlast 2 underscares

כמובן שה-Underscares ייווצרו רק אם פרויקט מימון ההמונים יגיע ליעד שהוא הציב לעצמו. היעד הוא 40,000 דולרים קנדיים (כ-114,960 ש"ח), ועד לא מזמן גייס כ-12,438 דולרים קנדיים (כ-35,750 ש"ח). לחצו כאן בכדי להגיע לדף המוצר ולקרוא עליו עוד באתר Kickstarter, אתר המימון בו נמצא המוצר.

חדשות נוספות מהמפתחים הפעם הם חדשות לגבי Outlast 2. תאריך יציאת המשחק נדחה מסוף 2016 לתחילת 2017. מפתחי המשחק אמרו כי "זה לא סוג החדשות שאנו אי פעם רוצים להעביר, אבל אנחנו מחויבים לעולם שבנינו ולקהילה המגניבה שלנו שאנחנו לא נוכל, במצפון נקי, לשחרר משחק שהמגבלות [שלו] לא נבדקו עד לקצה".

מה דעתכם ? האם אתם שמחים או עצובים על דחיית המשחק ? האם אתם מתכננים לתרום מעט מכספכם כדי לקבל את ה-Underscares או שאתם אמיצים מספיק להתמודד עם הפחד מבלי ללכלך את עצמכם ? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה