בית / חדשות / שמועה – משחק Batman Arkham חדש כבר בפיתוח

שמועה – משחק Batman Arkham חדש כבר בפיתוח

Rocksteady הודיעה לאחר שחרור המשחק Batman Arkham Knight שתפסיק לפתח משחקים נוספים בסדרה, אבל זה כנראה לא עוצר את Warner Bros. להמשיך את סדרת המשחקים המצליחה.

לפי דיווח מאת WCCFTech, סדרת הסרטונים החדשה של הסטודיו Warner Montreal שעוסקת באיך הסטודיו מרחיב את יקום דמויות הקומיקס של DC במשחקי המחשב, רומזת רבות על משחק Batman חדש בפיתוח.

בשני הסרטונים ניתן לראות צילום של משחק עולם פתוח שנמצא כעת בפיתוח, ובסרטון הגיוס שלצערנו כבר נמחק, ניתן לראות בבירור את Batman בכבודו ובעצמו בבירור וכמובן מאליו. העובדה שלצד המשחק ניתן לראות את ה-DualShock 4 נותנת לנו עוד הוכחה שמדובר במשחק חדש לגמרי, ולא ב-Batman Arkham Origins שפותח על ידי החברה, משום שהמשחק פשוט לא זמין על ה-PS4.

אם כל מה שראינו בסרטונים באמת מכוון על בואו של משחק חדש, אז נוכל להיות קצת יותר בטוחים בשמועות האחרונות שמרמזות על משחק ה-Batman החדש יחד עם משחק המבוסס על ה-Suicide Squad. למרות ששני המשחקים יכולים להצליח מאוד, אנחנו עדיין לא כל כך בטוחים לאחר שראינו את הכשלון הצורב של Batman Arkham Knight בשנה שעברה.

מה אתם חושבים? האם באמת נוכל לצפות למשחק Batman חדש בקרוב? או שסופה של סדרת Arkham מסמלת גם את סופם של המשחקים המבוססים על גיבור העל? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה