בית / חדשות / DICE מגיבה לטענות על בעיות בשרתים ב-Battlefield 1 ב-PC

DICE מגיבה לטענות על בעיות בשרתים ב-Battlefield 1 ב-PC

נציג חברת DICE מגיב לטענות על בעיות בשרתי המשחק ב-Battlefield 1 במחשב האישי

Battlefield 1 אומנם יצא לפני קצת יותר מחודש, אך הדיווחים על בעיות טכניות ובאגים ממשיכים לזרום ללא הרף. חודש לאחר יציאת המשחק, המשחק עדיין סובל מבעיות ובאגים, ונראה כי DICE, מפתחת המשחק, עדיין מתקשה לתקן את כולם.

זה התחיל עם הבאג המפורסם של הפלת ספינת האוויר, המשיך עם בעיות תאימות בקונסולות המשחק ובעיות במערכת ה-Battlepacks, ועכשיו? שוב בעיות, עם חיבור לשרתי המשחק במחשב האישי.

battlefield 1

כעת אלי חסון, מפיק בחברת DICE, מגיב לכל הדיווחים והטענות אודות המשחק, שעל אף הביקורות המעולות, סובל מבאגים כבדים. בתגובתו, הבטיח כי יסתכל מקרוב על כל הבעיות שמהן סובל המשחק בפלטפורמת המחשב האישי ויעשה את המיטב כדי לתקן אותן, אך לא מסר תאריך מדויק או מידע על מועד הסיום. הוא כן אמר כי הוא מקווה שכל הבעיות יפתרו בקרוב, כדי שגם שחקני המחשב יוכלו להנות מהמשחק ללא בעיות.

Battlefield 1 הוא משחק יריות מגוף ראשון, אשר יצא ב-21 באוקטובר השנה, המשחק מתמקד במלחמת העולם הראשונה והוא ה-14 בסדרת המשחקים המוצלחת "Battlefield", המשחק זכה לביקורות טובות מאוד ברחבי העולם (וגם מאיתנו) ואף יש האומרים כי הוא הכותר הטוב ביותר בסדרה. המשחק זמין במחשב האישי, ב-Xbox וב-PlayStation.

ומה איתכם? האם חוויתם בעיות או באגים כלשהם במשחק? שתפו אותנו!

אודות .

.

השאר תגובה