בית / חדשות / Mass Effect: Andromeda – נחשפו פרטים נוספים על המשחק
Mass Effect Andromeda

Mass Effect: Andromeda – נחשפו פרטים נוספים על המשחק

נחשפו פרטים חדשים מאנשי Bioware לגבי Mass Effect: Andromeda, הכותר החדש בסדרת Mass Effect.

Mass Effect: Andromeda, הכותר החדש מבית Bioware בסדרת Mass Effect, מתקדם אלינו בצעדי ענק וככל שהוא קרב, כך אנו מגלים פרטים חדשים על הכותר החדש בסדרה. את הפרטים החדשים על המשחק אנו מגלים מחשבון ה-Twitter של Ian S Frazier, עובד ב-Bioware, שהחליט לענות על שאלות של מעריצים ובכך לחשוף לנו עוד טיפה על המשחק המצופה.

mass effect: andromeda e3_trailer_3

Frazier חשף שמצב מרובה-המשתתפים של הסדרה נבנה על בסיס מצב מרובה-המשתתפים של המשחק הקודם בסדרה. למעשה, הוא תיאר את מצב מרובה-המשתתפים של המשחק החדש כ"מצב המרובה-משתתפים של Mass Effect 3 על סטרואידים". הוא גם חשף שהקבוצה שעובדת על המשחק שקלה ברצינות להכניס קרבות של ספינות חלל אל המשחק אך לבסוף התקבלה ההחלטה לבטל את אותם קרבות. זה יכול אולי לרמוז על כך שהקרבות יופיעו בתוכן נוסף לאחר צאת המשחק, אך אי אפשר להיות בטוחים.

נוסף על כך, הוא גם דן לגבי השליטה על Ryder במשחק, כאשר הוא רומז שהמשחק החדש יציע שליטה רחבה יותר על הדמות מאשר השליטה שהציע הכותר הקודם. "יש לנו 5 "טונים" לעזור לכם להגדיר את אישיותו של Ryder, אז קיימת לא מעט שליטה. (טו 5 הוא עבור פעולות)", כך הוא השיב בתגובה לשאלת אחד המעריצים.

Mass Effect: Andromeda ישוחרר עבור קונסולת ה-Xbox One, PlayStation 4 ועבור המחשב האישי ברבעון הראשון של 2017.

מה דעתכם? האם הייתם רוצים לראות קרבות של ספינות חלל במשחק? האם אתם שמחים מאפשרויות השליטה הנרחבות בכותר לעומת קודמו? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה