בית / חדשות / העדכון הגדול של No Man's Sky הגיע – מה נשתנה?

העדכון הגדול של No Man's Sky הגיע – מה נשתנה?

אחרי שהצוות של Hello Games פשוט שתק לכמה חודשים, והחליט ברגע האחרון להודיע לנו על העדכון החדש של No Man's Sky, המשחק שאיכזב המונים, הגיע רגע השחרור. אז מה הגיע למשחק ומה השתנה? קבלו את העדכון המלא, על עדכון ה-Foundation Update.

בפוסט שפורסם בשבוע שעבר, הודיעה המפתחת שבעדכון זה היא תוסיף את הבסיס שהיה חסר למשחק, והבטיחה שיבואו עוד עדכונים בחינם בעתיד. כדי לציין זאת, שחררו צוות המפתחים את הסרטון הבא:

העדכון מוסיף למשחק מעכשיו להתחיל משחק חדש בשלושה מצבים חדשים:

  • Normal Mode – מצב המשחק המקורי
  • Creative Mode – מצב משחק יצירתי שיתן לכם לבנות כל מה שתרצו ללא מגבלות
  • Survival Mode – מצב הישרדות מאתגר יותר, שיבחון את הכישורים שלכם ואת הניסיון שלכם

עם המצבים הללו אנחנו אמורים לקבל מגוון רחב יותר, יחד עם אפשרות בניית הבסיסים החדשה, שמאפשרת לכם לבחור בסיס נטוש ולהתחיל לבנות אותו כיצד שתרצו בעזרת "מבנים וקישוטים מודולרים", שישתמשו במשאבים שתמצאי בעולמות השונים של המשחק. בין היתר תוכלו להשתמש באפשרות הזאת כדי:

  • לגייס חייזרים שונים כדי לעזור לפתח את הטכנולוגיה, או מומחים שונים בחקלאות, הנדסה, נשקים ומדע שיעזרו לכם.
  • להשתמש ב-Terminus Teleporters כדי להשתגר אל תחנת החלל שלכם מהבסיס שלכם ולהפך.
  • להרחיב את הבסיס שלכם עם תיבות אחסון למשאבים הנדירים והיקרים שלכם.
  • למצוא כל מקום חדש לבסיס שלכם ולבנות אותו, או פשוט להשמיד את הבסיס הקודם ולבנות אותו מחדש במקום אחר, עם אותם המשאבים.

כאמור, העדכון מוסיף גם מערכת חקלאות שתאפשר לכם לגדל צמחים מהכוכבים השונים שביקרתם בהם מחוץ לבסיס שלכם או בתוך אינקובטורים שתוכלו לרכוש, כך שתהיה לכם אספקה בלתי נגמרת של משאבים כבר בבסיס שלכם.

בנוסף לשינויים הטכנולוגיים, ישנם גם שיפורים גרפיים – כעת תוכלו להוסיף למשחק שלכם Motion Blur, שיתן לכם את "ההררגשה של מהירות, במיוחד בטיסות." את האפשרות תוכלו לאפשר או לכבות לגמרי בהגדרות המשחק, בנוסף ל-Temporal Anti Aliasing שאמור להחליק את הפינות הקשות יותר במשחק.

אבל זה לא הכל, העדכון גם מוסיף שינויים לממשק המשתמש (UI), עם אינדיקטורים חדשים בצורות חץ כדי להדגיש את שינויי החיים והמגנים שלכם, בנוסף לכך שמשאבים שסרקתם בעבר יקבלו מעכשיו סמלים מיוחדים שיאפשרו לכם להבדיל בין כל אחד ואחד מהם בקלות.

במאי המשחק Sean Murray הוסיף לשחרור העדכון, לאחר שקט מוחלט מצידו במשך כל החודש האחרון ב-Twitter: "אם יכולתם לחיות את חיינו במהלך החודשים האחרונים, הייתם יודעים כמה זה משמעותי." עם קישור לפרטי העדכון באתר המשחק.

מה אתם חושבים על העדכון? האם תשקלו לשחק במשחק שוב רק בגלל העדכון, או שאתם חושבים שהמשחק אבוד ולא ניתן לתקנו? ספרו לנו בתגובות.

(הכתבה עובדה על פי GameSpot)

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה