בית / חדשות / אוהבים קריקט? עכשיו יהיה אפשר לשחק גם במסכים!

אוהבים קריקט? עכשיו יהיה אפשר לשחק גם במסכים!

אוהבים קריקט? הכתבה הזו בשבילכם: המשחק "Don Bradman Cricket 17" יגיע בקרוב!

קריקט, הוא אולי נמנה בין משחקי הספורט המוכרים לנו פחות, אבל אולי דווקא בגלל זה הוא יקבל חשיפה.
המשחק, "Don Bradman Cricket 17", צפוי להשתחרר ב-22 בדצמבר, בעוד קצת פחות מחודש, לפלטפורמות ה-Xbox וה-PlayStation, וזמן קצר לאחר מכן (ינואר), צפוי לצאת גם לפלטפורמת המחשב האישי.

כבר עכשיו, המשחק כבר עכשיו מוצג כמשחק הקריקט המדויק והטוב ביותר שיצא איי פעם.
"בנינו מחדש את מערכת החבטות, הוספנו טכניקות חדשות, שינינו את מכניקת המשחק, כך שתתאים בדיוק לדרישות השחקנים וחוות הדעת שקיבלנו אודות המשחק. אנחנו מחפשים איך להתקדם קדימה", כך מסר רוס סימונס, מנכ"ל החברה המפתחת Big Ant Studios.

"אנחנו מופתעים מן ההצלחה והפופולריות שצבר המשחק הראשון בסדרה, עד עצם היום הזה שחקנים מכל העולם עדיין משחקים במשחק הזה על בסיס יום-יומי. אחרי הכל – מרבית השינויים שביצענו היו על סמך הביקורות שקיבלנו מן השחקנים".

נכון לעתה, מחיר המשחק עומד על 60$ (מחיר זהה למזמינים מראש), כמו מרבית המשחקים היוצאים לשוק, אולם השאלה האמיתית היא האם המשחק באמת יהיה שווה את המחיר, בין אם זכור לכם או לא, המשחק No Man's Sky, שפותח על ידי חברת Hello Games, יצר הרבה רעש טרם יציאתו והרבה מאוד שחקנים ציפו לו, אך בסופו של דבר, הוא התברר כאכזבה מוחלטת, ובין היתר בשל החלטת החברה למכור את המשחק במחיר מלא, על אף שלטענת השחקנים, המשחק לא שווה כלל את מחירו.

מה דעתכם על המשחק? האם תקנו אותו? שתפו אותנו בתגובות!

אודות .

.

השאר תגובה