בית / חדשות / Final Fantasy 15 כל המידע והטריילרים האחרונים לפני ההשקה
Final Fantasy 15

Final Fantasy 15 כל המידע והטריילרים האחרונים לפני ההשקה

חמישה טריילרים חדשים מספרים לנו על הדמויות, שניים נוספים מציגים משחקיות חדשה ומידע חדש ממש לפני ההשקה של Final Fantasy 15 כבר כאן.

Final Fantasy 15 כבר כמעט כאן, זה עניין של כמה ימים, משהו שמרגיש ממש מוזר. לאחרונה שחררה Square Enix מידע, טריילרים ואפילו פרסומת טלוויזיה למשחק הכי מצופה של השנים האחרונות.

חמישה טריילרים חדשים למשחק מציגים את חמשת הדמויות החדשות ועוד קצת מהמשחק עצמו. חמשת הטריילרים האלה קצרים וכל אחד מהם מתרכז בדמות אחרת ואירועים שונים בסיפור, כל אחד מהם גם מראה קטעי מעבר ,קצת משחקיות וגם קצת מהפסקול המצוין של המשחק. המשחק כמעט כאן וטריילרים אלו מביאים עוד מבט נרחב למשחק לקראת השקתו. עבור הרבה אוהדים, אשר חיכו עשר שנים למשחק הזה, טריילרים אלה מייצגים את השלבים הסופיים למסע ארוך ומפרך ומסמנים להם כי הוא קרוב לסיום.

שני סרטונים חדשים נותנים הצצה נרחבת למשחקיות, בנוסף ללחימה מול בוסים וב-"Dragoon Aranea". בסרטון הראשון (מבין השניים) תוכלו לראות את אחת הדמויות המרכזיות במשחק נלחמת נגד  ה-"Niflheim mecha" וליתר דיוק נגד המון חיילים אימפריאליים, ואם אתם חושבים שהסרטון הראשון הוא מגניב (והוא מגניב) הסרטון השני אמור להעיף לכם את הראש. בסרטון השני תוכלו לראות קרב אדיר נגד הדרקון (אחד מהבוסים במשחק) Aranea Highwind, הקרב נגדו אמנם הוצג לפני אך בפעמים הקודמות הקרב נגדו היה במהלך הלילה (של המשחק), בסרטון החדש הקרב מתרחש במהלך היום.

אני חושב שכבר ידוע לכולם כמה הפיתוח של המשחק היה ארוך ומייגע, הוא לקח שנים וכנראה אחד הפיתוחים הכי קשים שהיו ל-Square Enix. פרסומת הטלוויזיה החדשה מראה לנו בדיוק את זה. את הפרסומת אתם יכולים לראות פה, אבל חוץ מלקט של כל מה שראינו עד עכשיו היא לא מביאה שום מידע חדש.

אחרי כל הסרטונים שהצגנו הנה גם מידע שנחשף לאחרונה, ראשית ההורדה המוקדמת זמינה לכל מי שרכש מוקדם את המשחק אז אם רכשתם, רוצו להוריד!!! שנית בעקבות ההורדה המוקדמת נחשף גם גודל הקבצים של המשחק – גודל הקבצים הוא 50.7GB אבל ישנם עוד 6.6GB שיתווספו שהמשחק יצא. זה עדיין לא ברור עם ה-6.6GB הנוספים יכללו את העידכון שיצא ביום הראשון שאמור להוסיף סדרה של שיפורים, תיקוני באגים, תוספות של מתקפות, נגן מוזיקה מיוחד ועוד המון כפי שמופרט בלינק הבא.

Final Fantasy 15 יצא לקונסולות ה-Xbox One ,PlayStation 4 ברחבי העולם ב-29 בנובמבר. עד כמה אתם מתרגשים? ספרו לנו בתגובות.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה