בית / חדשות / הרחבת Blizzard Mountain של Forza Horizon 3 הוכרזה רשמית

הרחבת Blizzard Mountain של Forza Horizon 3 הוכרזה רשמית

אחרי שרמזה לנו מוקדם יותר החודש, Microsoft הכריזה רשמית היום על ההרחבה הראשונה למשחק המירוצים המצליח שלה – Forza Horizon 3. ההרחבה נקראת Blizzard Mountain.

ההרחבה הראשונה של Forza Horizon 3 תביא איתה אתגרים חדשים שכוללים נהיגה ומירוצים בתנאי שלג, קרח וסופות שלג. ההרחבה תביא איתה אזור חדש "בתנאי אלפים קיצוניים", מסלולים ייחודיים לאזור ההרחבה וכמובן, מכוניות חדשות.

בפוסט שעלה ב-Xbox Wire היום, החברה דאגה להסביר שיהיו יותר מ-50 אתגרים ואירועים חדשים, עוד המון סוגי מירוצים חדשים (Hill Climb ,Descent ו-Blizzard) ועוד 28 Achievements חדשים שנוכל להשיג בהרחבה (יוצא סך הכל 500 Gamerscore). ניתן לראות כבר עכשיו את רשימת ההישגים המלאה באתר של המשחק.

forza-horizon-3-expansion
אתגרי מצב הסיפור החדש קוראים תיגר על השחקנים להשלים אירועים מותחים שהמטרה העיקרית שלהם היא להפוך את השחקן למלך ההר. עם יותר מ-50 אירועים ואתגרים חדשים, ההרחבה הזו בהחלט בודקת את כישורי הנהיגה שלנו במגוון מצבי דרך.

בפוסט צויין: "Blizzard Mountain הוא אזור הררי וגן עדן למעריצי מכוניות, האזור מלא בהרפתקאות ותנאי דרך לא הכי אופטימליים… אזורים כמו האגמים הקפואים ואתרי ספורט שלג הם בהחלט גן שעשועים למעריצי הנהיגה. בנוסף, שחקנים יזכו לרסק עוד לוחות XP, ליהנות מ-beauty spots חדשים ולמצוא עוד Barn Find חדש ומגניב."

מכוניות Blizzard Mountain:

  • 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX
  • 1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck
  • 1975 Lancia Stratos HF Group 4
  • 1985 Lancia Delta S4 Group B
  • 2016 Nissan Titan Warrior Concept
  • 2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2 Truck
  • 2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

הרחבת ה-Blizzard Mountain נמכרת בנפרד מן המשחק ואינה כלולה ב-Ultimate Edition. ההרחבה זמינה כחלק מה-Expansion Pass של המשחק שעולה $34.99 או בנפרד במחיר שעוד לא ידוע.

ההרחבה תצא ב-13 בדצמבר 2016. כרגע אין פרטים על ההרחבה הבאה אבל אם שואלים אותי היא תגיע אלינו בערך בחודש מרץ.
מה דעתכם על ההרחבה החדשה למשחק? שתפו אותנו בתגובות!

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה