בית / חדשות / תתחברו להיסטוריה – טריילר חדש ומעניין מאוד לסרט Assassin’s Creed

תתחברו להיסטוריה – טריילר חדש ומעניין מאוד לסרט Assassin’s Creed

אחת הדמויות החשובות ביותר ביקום של Assassin’s Creed סוף סוף מקבלת את היחס והפוקוס שמגיע לה – בטריילר חדש וסופר מעניין. גבירותי ורבותי, קבלו את האנימוס.

אם יש משהו שאי אפשר בלעדיו בכל העולם של Assassin’s Creed זה מכונת האנימוס, הכלי שמחבר בין הגיבור או הקורבן שהטמפלרים תפסו המספק לנו (ולהם) הצצה אל העבר שלו בתור מתנקש מן המניין. לאורך כל המשחקים ראינו איך האנימוס מתגלגל משולחן הייטקי למיטת שיזוף\עיסוי ומשם גם לערכת VR בייתית כשהרעיון נשאר אותו הדבר – מתחברים ויוצאים לסיבוב היסטורי, בסרט שאוטוטו מגיע לא מעט תהו מה יהיה עם המכונה המופלאה שכל אחד היה רוצה שתהיה לו בבית, איך היא תוצג ואיך בעצם נתחבר אל העבר, בטריילר החדש ששוחרר אנו מקבלים סוף סוף תשובה בצורת זרוע ענקית ופלאשבק קטן ל"מטריקס".
Take a look

אז מחטים יש, זרוע ענקית יש, להבים נסתרות – יש ויש ואחד מייקל פסבנדר שצולל אל העבר תחת החסות של חוטפיו באבסטרגו. מנקודת מבט אישית אני יכול להבין איך האנימוס התגלגל ממצב של מיטה למצב של זרוע ענקית, היו הרי חייבים להתאים את הסיפור ממשחק מחשב בו אנו לוקחים חלק פעיל במעבר מההווה לעבר בעזרת הג'ויסטיק אל הקולנוע בו אנו רק "צופים מהצד" וטוחנים פופקורן.
האם זה יהיה באמת השלב הבא ונקבל סרט מבוסס משחק מוצלח או עוד גרסת הדגמה פשוטה ומאכזבת?
ב-16 לדצמבר כל העולם ידע. אנחנו בישראל קצת אחרי.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה