בית / חדשות / Rainbow Six Siege קיבל מידע על ההרחבות הבאות?

Rainbow Six Siege קיבל מידע על ההרחבות הבאות?

האם ההדלפות של משתמש ה-Reddit הסיני נכונות?

לפני פחות משעה קרו שני ארועים מאוד חשובים ומרגשים לקהילת שחקנים של Rainbow Six Siege, הראשון הוא סרטון רשמי של חברת Ubisoft אשר מדבר על השנה השנייה של ההרחבות ואומר מה שכולם חשבו, יהיה עוד ארבע מפות ועוד שמונה חיילים, מה שאומר שיהיו גם עוד ארבע יחידות חדשות וזה מוביל אותנו לאירוע הבא, ממש לפני זמן לא קצר עלתה תמונה של משתמש Reddit סיני אשר חושפת את הזהות של ארבעת היחידות הבאות:

rainbow-six-siege

בקצרה, התמונה+הטקסט אומרים שהחיילים הבאים יבואו מהמדינות הבאות: ספרד, דרום קוריאה, הונג קונג (שזה מחוז עצמאי ולא חלק מסין) ו….. הרגע שכולם חיכו לו… ישראל!. זה היה הגיוני מלכתחילה שישראל תגיע בסופו של דבר למשחק, הרי היא הייתה חלק מהמדינות שלקחו חלק בספר המקורי של טום קלנסי.

במחקר קטן שעשיתי, מצאתי את היחידות שהכי הגיוני שהם יהיו במשחק:

ספרד- Grupo Especial de Operaciones, יחידת אנטי טרור אשר הוקמה אי שם בשנת 1978 ומשתמשים במגוון רחב של נשקים, מרובי צלפים ועד רובי סער.

הונג קונג- HKPF, יחידת המשטרה הגדולה ביותר בהונג קונג, מה שמעניין ביחידה זו, הוא השימוש בנשק ה-Smith and Wesson 10 שזהו רובה הדומה לאקדח התופי של הצרפתים.

קוריאה הדרומית- 707th Special Mission Battalion, לוחקת השראה מגרמנים, גם קוריאה הדרומית הקימה יחידה ללוחמה בטרור. הם משתמשים בנשקי תת מקלע לרוב, מה שלא מתאים לצד ההתקפי, אבל יש גם מקרים שבהם הם משתמשים ב-Scar L (הדומה לנשק של Blackbeard).

ישראל(!!)- אין ישראלי שלא חיכה להגעה של יחידה ישראלית למשחק. בתור מי שקרא את הספר, הרגשתי חוסר כבוד, בעיקר בגלל שכל היחידות שהופיעה בספר היו במשחק חוץ מישראל (בריטים, צרפתים, גרמנים ורוסים). ההימור שלי היא יחידת ה-ימ"מ, הרבה אנשים אמרו שייטת 13 אבל זה לא נראה לי סביר כי הם יחידה צבאית ולא משטרתית.

חשוב לי לציין שכל מה שרשמתי פה מגיע משמועות ואין מקור רשמי, אבל! כמו שראינו במהלך השנה, כל פעם שהיו הדלפות ושמועות ל-Rainbow Six Siege הן היו נכונות 100%, אני מחכה בקוצר רוח לתאריך ה-1 בדצמבר (יום הולדת אחד למשחק), שם כנראה יתבהרו כל הפרטים.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה