בית / חדשות / AMD מתחילה לכסות את החורים שלה בדרייברים
AMD-Radeon-Banner

AMD מתחילה לכסות את החורים שלה בדרייברים

בואו נהיה כנים, השנה NVIDIA ניצחה את AMD ניצחון מוחץ, הן בדרייברים כמו תמיד והן באיכות המוצרים והמגוון שלהם, אך עכשיו החברה המפסידה רוצה לכסות קצת חורים, ומוציאה עדכון גרסה לדרייברים!

עדכון הדרייברים האחרון שלה, שגרסתו היא 16.11.5 רק מחזק את התנופה שלה כלפי דרייברים טובים יותר, כאשר הוא כולל התאמות אישיות עבור משחקים כמו Watch Dogs 2, ותיקוני באגים עבור משחקים כמו Dishonored 2. מבעד לתמיכה ב-Watch Dogs 2 והפרופיל החדש שנוצר עבור Dishonored 2 ב-DX11, תוקנו באגים של הבהובים ב-The Division ו-Battlefield 1 כאשר משתמשים ב-CrossFire, אך עדיין יש באגים, והם מאוד מעצבנים. הבאגים שנותרו כוללים קריסות של DOOM ושל DotA 2 כשמשתמשים ב-Vulkan על מוצרי Graphics Core Next, הבהובים ב-Overwatch כשמשתמשים ב-Crossfire, הבהובים וקריסות ב-Watch Dogs 2 כשמשתמשים ב-Crossfire עם שני כרטיסי RX 480, ואם זה לא מספיק לכם כדי להתעצבן, כמה משחקים יכולים לקרוס בכניסה אליהם, בגלל בעיות שיש עם ה-Overlay של התוכנה Raptr, שמגיעה עם הדרייברים של AMD.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני מאוד אוהב את החברה הזו ויש לי הערכה רבה אליה, אבל הבאגים הללו הם פשוט דברים בלתי נסבלים! אני מקווה שהיא תתקן את הבאגים האלה, כי אני ממש רוצה שיהיה קרב טוב בינה לבין NVIDIA, כי בסופו של דבר, אנחנו נהנה מזה. סמכו עליי. מידע נוסף על הדרייברים תוכלו לקרוא כאן.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה