בית / חדשות / נחשפו תמונות חדשות מהמשחק Styx: Shards of Darkness

נחשפו תמונות חדשות מהמשחק Styx: Shards of Darkness

תמונות חדשות מהמשחק Styx: Shards of Darkness מראות לנו עולם נרחב ומעוצב להפליא

המשחק Styx: Shards of Darkness, שפותח ע"י Cyanide Studios ומהווה משחק המשך לקודמו הפופולארי Styx: Master of Shadows, יושק לפלטפורמות ה-PC, PS4 וה-Xbox One ברבעון הראשון של 2017.
בתמונות שנחשפו אנו יכולים לראות את הנמל המבוצר היטב של קוראנגאר, ספינות אוויר בטיסה ואפילו את גיבור המשחק הירוק בפוזת ההתגנבות הידועה.

הדבר היחיד שיותר חד מחשיבתו של סטיקס הוא הסכין שלו, ושניהם יועמדו למבחן בהרפתקאתו החדשה שתיקח אותו דרך ים, יבשה ואוויר. אחרי שסיים לטפל בענייניו בעיר הגנבים ת'ובן, סטיקס מסכים לגנוב מטה של שגריר – בתמורה לכמות גבוהה של ענבר מכושף כמובן! לא עובר הרבה זמן עד שמשימתו של סטיקס מקבלת מפנה מסוכן, שכן הוא נזרק לעולם עוין של פוליטיקה אפלה וקסם רב עוצמה.

הפעם, סטיקס מצויד בארסנל הרבה יותר גדול של כלים ויכולות שמתאימים להרבה סגנונות משחק מגוונים. התחמקו או צודו שומרים עם יכולות ענבר מיוחדות, הכוללות יכולות שיגור לכפיל סטיקס חדש. מערכת הCrafting החדשה תאפשר לכם ליצור מלכודות מגוונות למצבים שונים משלל מרכיבים שגנבתם במהלך ההרפתקאה. סביבת המשחק הרבה יותר רחבה, עם מגוון טקטיקות אפשריות לנצח כל משימה – הבחירה היא שלכם.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה