בית / חדשות / Eagle Flight יאפשר משחקיות בין פלטפורמות שונות.

Eagle Flight יאפשר משחקיות בין פלטפורמות שונות.

בכדי להקל על השחקנים, Ubisoft הכריזו כי כותר ה-VR הקרוב שלהם, הלוא הוא Eagle Flight, יאפשר משחקים בין פלטפורמות שונות.
המשחק יתאפשר בין משתמשי ה-Oculus Rift עבור המחשב האישי וה-PlayStation VR עבור קונסולת ה-PlayStation 4. החברה אף הכריזה שאפשרות זו תתווסף גם למשחקי ה-VR הבאים שלה, כמו לדוגמה Star Trek: Bridge Crew.

David Votypka, מנהל יצירתי בכיר ב-Red Storm, אמר כי "הפיכת משחקינו לחוצי פלטפורמות היה יעד שהצבנו לעצמנו עוד בהתחלה ואנו שמחים להכריז כי Eagle Flight, Werewolves Within ו-Star Trek: Bridge Crew יאפשרו משחקים בין פלטפורמות שונות, בין ה-PlayStation VR, Oculus Rift וה-HTC Vive".

הוא גם הוסיף ואמר כי "המשחקים שלנו מציעים חווייות מרובה-משתתפים עוצמתיות, אז נתינת האפשרות לחברים לשחק ביחד בלי שום קשר לסוג פלטפורמת ה-VR שברשותם תשפר את הטבע החברתי של משחקינו ותגרום להם להיות משוחקים בדרך בה חזינו".

Eagle Flight הושק ב-18 באוקטובר עבור קונסולת ה-PlayStation 4 (ה-PlayStation VR) ועבור המחשב האישי (ה-Oculus Rift). משתמשי ה-HTC Vive יוכלו לצפות להוספת תמיכה בקסדה עם יציאת הגרסה ל-HTC Vive ב-20 בדצמבר.
מה דעתכם ? האם אתם שמחים על החלטת Ubisoft לאפשר משחקיות חוצת פלטפורמות ? ספרו לנו בתגובות

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה