בית / חדשות / Death Stranding: מידע על מנוע המשחק ופאנל ב-PlayStation Experience

Death Stranding: מידע על מנוע המשחק ופאנל ב-PlayStation Experience

הדלפות על מנוע של המשחק החדש של Kojima מגיעות יחד עם התגרויות בחברה מ-shinobi602

shinobi602, האיש שנמצא עמוק בלב תעשיית הגיימינג עושה זאת שוב והפעם הוא מתגרה במה שקורה עם Death Stranding, המשחק הראשון של Kojima Productions. כבר צוין כי Death Stranding לא ישתמש במנוע של Sucker Punch, וכשהחברה נשאלה בטוויטר אם היא תשתמש במנוע חדש לגמרי shinobi602 הגיב ש"היא לא". בנוסף הוא הוסיף שאנשים יהיו מופתעים שזה לא יהיה מנוע רגיל כמו Unreal Engine 4. ההתגרות האחרונה באה שהוא אישר שזה יהיה מנוע מהסטודיו של Sony .

בנוסף להדלפות הוכרז על פאנל למשחק שיוצג ב-PlayStation Experience. אחרי ש-Hideo Kojima יקבל את פרס סמל תעשיית הגיימינג ב-The Game Awards ב-1 בדצמבר, הוא והצוות שלו יהיו בכנס כדי להציג את המשחק החדש בפאנל מיוחד ב-3 בדצמבר. הפאנל יתחיל יתחיל ב-1 בצהריים (זמן הכנס) ואחריו יהיה אירוע חתימות בין  14:00-14:45. אין מידע על מה יהיה  בפאנל בדיוק אבל נראה כאילו יהיו כמה "אורחים מיוחדים" על פי לוח הזמנים של האירוע.

אבל זה לא הכל, בכנס The Game Awards נחשף טריילר נוסף למשחק, שמציג אורח מיוחד למדי:

בכל מקרה, Death Stranding הוא עדיין בפיתוח מאד מוקדם ואנחנו לא אמורים לצפות להרבה. המשחק הוכרז רק לפני שישה חודשים ב-E3 2016 ו-Kojima עדיין מחליט על מנוע למשחק. המשחק יגיע ל-PlayStation 4 ולמחשב האישי.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה