בית / חדשות / Gears of War: בדיקות לרשת המולטיפלייר יחלו היום
gears of war 4

Gears of War: בדיקות לרשת המולטיפלייר יחלו היום

בדיקות מצב משחק מרובה המשתתפים במשחק Gears of War יחלו היום וימשכו כל הסופ"ש

בדיקות לרשת המולטיפלייר של המשחק Gears of War יחלו היום וימשכו עד ליום שני הקרוב, בזמן הזה המשחק יעבור מספר בדיקות המבוצעות על ידי מפתחי המשחק, ובמסגרתן תבדקנה מספר אפשרויות ותוספות למצב המשחק מרובה המשתתפים והאפשרות הבולטת שבהן היא האפשרות ל-Cross Platforms בין פלטפורמת המחשב האישי (PC) ל-Xbox One.

gears-of-war-4-screenshot-1

בפוסט שנכתב על ידי החברה, נכתב בין היתר כי במהלך הסופ"ש הקרוב יתאפשר לשחקני ה-Xbox One לשחק נגד שחקני ה-PC המריצים מערכת הפעלה Windows 10 בלבד. עוד נכתבו ההגדרות לשחקנים ומצבי המשחק שבהם ניתן יהיה לשחק ב-Cross-Platforms והבונוסים שיקבלו השחקנים בסופ"ש הזה, והם:

  • סוג הפלייליסט: ציבורי
  • מצבי משחק: Team Deathmatch, Dodgeball, King of the Hill
  • מפות: כולן
  • נקודות ניצחון: 1500 XP
  • נקודות הפסד: 750 XP
  • כמות השחקנים המקסימאלית ב-Squad: חמישה שחקנים

עוד נמסר, כי התאריכים שבהם יתרחשו הבדיקות הם מיום שישי הזה (ה-2 בדצמבר) ועד יום שני (ה-5 בדצמבר). עד אז, אתם מוזמנים להנות ולשחק עם חבריכם גם אם אינכם באותה הפלטפורמה, אך לצערנו – מעריצי המשחק בקונסולת ה-PlayStation, לא יוכלו לקחת חלק כלל.

Gears of War

וקצת מידע על המשחק – GOW הוא משחק יריות מגוף שלישי, המפותח על ידי חברת The Coalition ומופץ על ידי Microsoft Studios, כפי שכבר קראתם – המשחק אינו זמין לקונסולות ה-PlayStation של סוני, אלא למחשב האישי ולקונסולת ה-Xbox One בלבד. זהו הכותר הרביעי בסדרה והוא הושק ב-11 באוקטובר השנה.

אודות .

.

השאר תגובה