בית / חדשות / Resident Evil 7 – מידע וסרטונים חדשים פורסמו
Kawata Microtransactions Resident Evil 7

Resident Evil 7 – מידע וסרטונים חדשים פורסמו

Resident Evil 7, הכותר החדש בסדרת Resident Evil, מקבל פרטים וסרטוני משחקיות חדשים.

Resident Evil 7, הכותר החדש בסדרת Resident Evil, נראה כמו חידוש של הסדרה, אך ייתכן כי זה הרבה יותר נכון ממה שאתם חושבים. לפי Hobby Consolas, מגזין גיימינג ספרדי (שהמידע בו תורגם ע"י JJShadow ב-NeoGAF), המשחק יגמור בכיוונים שונים לגמרי משאר הסדרה.

resident-evil-7-1-1

המשחק כעיקרון הולך להיות ריף מוחלט של Silent Hill, המציג דמות ראשית ההולכת לעיירה בכדי לחפש אחר אשתו שנעלמה. המשחק הפך למשחק אימתי פסיכולוגי מאשר משחק המתרכז בזומבים, כפי ששאר המשחקים בסדרה היו. זה מרמז בבירור אחר סוגי האויבים שאיתם נתמודד במשחק, כולל סוג חדש של אויבים הידועים בשם Holoforms. גם קרבות הבוסים יהיו מגוונים ושונים הפעם, כאשר אחד מהם, ככל הנראה, יכלול נהיגה במכונית.

המשחק יכלול גם, בנוסף לפרטים שסופרו עד כה, יותר חקירה של האזור לעומת שאר המשחקים ויגביל את כמות הפריטים שנוכל לשאת. השמירה גם תהיה ידנית (את השמירות נשמור בקסטות ברמה הרגילה, אך ברמה הקשה יותר אופן השמירה יהיה שונה) ותהיה כמות מוגבלת של תחמושת.

מידע נוסף שסופק ע"י המגזין קשור הפעם לאורך המשחק, שיהיה בין 14 ל-16 שעות. האורך הנ"ל בהחלט תואם את אורך המשחקים הקודמים בסדרה. יכול להיות מאוד תלוי בכמות הזמן שייקח לכם לפתור את הפאזלים ולאסוף את כל הפריטים, אך כעיקרון, קמפיין של בין 14-16 שעות הוא בהחלט מספק, במיוחד עבור המעריצים של הסדרה. המגזין גם חשף את שם משפחתם של Ethan ו-Mia, הלוא הוא Winters, ואף הוסיף ואמר שהמשחק יכיל אזכורים רבים למשחקים הקודמים בסדרה.

Resident Evil 7 ישוחרר בינואר, 2017 עבור ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב האישי.
מה דעתכם? האם אתם מרוצים מהמידע החדש שנחשף? האם אורך המשחק מוצא חן בעיניכם או שהוא קצר מדי לטעמכם? ספרו לנו בתגובות.

 

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה