בית / חדשות / Halo 5: הרחבה חדשה למשחק מביאה המון תוכן חדש

Halo 5: הרחבה חדשה למשחק מביאה המון תוכן חדש

ההרחבה הבאה ל-Halo 5 מגיעה בקרוב ומוסיפה שדרני Multiplayer חדשים ועוד הרבה יותר

יותר משנה עברה מאז יציאתו של Halo 5 באוקטובר 2015, והוא ממשיך לקבל חבילות הרחבה (DLC). בבלוג השבועי של 343 (סטודיו הפיתוח של המשחק) המפתחת הודיעה שהגל הבא של תוכן למשחק יבוא בקרוב ושהשקתו "ממשמשת ובאה". אנחנו כבר יודעים שהתוכן החדש יכלול מפות Warzone חדשות ו-Forge canvases, אבל עכשיו אנחנו יודעים עוד קצת על התוכן הצפוי לצאת.

אחד מחלקי ההרחבה נשמע ממש מגניב, החלק הזה נקרא "Voices of War" (קולות המלחמה) אשר מוסיף שלושה שדרני Multiplayer חדשים ל-Warzone ,Warzone Firefight, ול-Arena. השדרנים כוללים את Spartan Buck, את Yabda the Merciless ו-031 Exuberant Witness. השחקן Nathan Fillion מדבב את Buck בסדרת משחקי Halo אז אנחנו מקווים שהוא גוייס גם להרחבה החדשה.

בניגוד להרחבות הקודמות של Halo 5, הקולות של "Voices of War" אינם חינמיים, וההרחבה תעלה כ-$10 ותכלול את כל הקולות, אך 343 לא הודיעה אם השדרנים יימכרו בנפרד. וכמובן, התוסף הזה הוא אופציונלי לחלוטין ואינו משנה במשחק עצמו. ניתן להאזין לשלושת השדרנים החדשים דרך הקישורים הבאים:

במונחים של תוכן חינמי (כחלק מההרחבות המגיעות), העדכון הבא של Halo 5 מוסיף "תכונות חדשות, והרחבה מסיבית ל-Forge, וכמובן הרבה Reqs." אחד מה-Reqs החדשים הוא משגר הרימונים Reach, אשר נראה כך:

halo-5-new-reqs

לבסוף, 343 הודיעה כי כל ההרחבות החדשות ישוחררו גם למחשב האישי וגם ל-Xbox One "בעוד כמה ימים" דבר המצביע על כך שכנראה התוכן יגיע בשבוע הקרוב. באופן ספציפי, נוכל כנראה לראות את ההרחבות כבר ב-6 בדצמבר, יום שלישי.

ספרו לנו האם אתם הולכים לחזור ל-Halo 5 בעקבות התוכן החדש, והאם תרכשו את ההרחבה בתשלום? את הכל תשאירו בתגובות למטה ואל תשכחו להישאר מעודכנים!

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה