בית / חדשות / The Last Of Us – עדכון ל-PS4 Pro מסיר Supersampling
The Last of Us Remastered
The Last of Us Remastered

The Last Of Us – עדכון ל-PS4 Pro מסיר Supersampling

עדכון של The Last Of Us Remastered עבור ה-PlayStation 4 Pro מסיר את ה-Supersampling.

The Last Of Us: Remastered, החידוש למשחק מבית Naughty Dog, קיבל עדכון נוסף עבור ה-PlayStation 4 Pro. מנהל תקשורת בכיר חשף ב-PlayStation US Blog כי העדכון אמור לשפר את ביצועי המשחק עבור ה-PlayStation 4 Pro.

The Last of Us נחשב לאחד המשחקים הטובים של דורנו

"הצגנו תיקוני באגים ובעיות שיוודאו רמה גבוהה עקבית של ביצועים על ה-PS4 Pro. כעת, כשמריצים את The Last Of Us Remastered על ה-PS4 Pro במצב תצוגה של איכות גבוהה סטנדרטית, המשחק ירוץ על 1080p ויציע איכות צללים גבוהה כאשר הוא רץ במצב הגבוה של פריימים בשנייה".

יחד עם זאת, NeoGAF ציינו כי Supersampling, שיטה שנועדה להסיר תמונות משוננות ומפוקסלות, נשמטה מגרסת ה-1080p, מה שהוביל לתמונות משוננות ובאיכות גרועה יותר. גם נחשף כי שיטה זו הוסרה גם מגרסת ה-4K ו-30 הפריימים בשנייה. שימו לב שכרגע Naughty Dog לא אישרו לכאורה את השינויים הללו. אם הם עשו זאת בכוונה, זה בהחלט מעלה תהייה עד כמה רחוק ילכו המפתחים בכדי לשפר את ביצועי המשחק.

the last of us remastered 20140812150338

מה דעתכם? האם זו טעות אנוש של החברה או החלטה מכוונת? האם אתם חושבים שבהחלט אפשר לפגוע באיכות התמונות בכדי לאפשר ביצועים טובים יותר? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה