בית / חדשות / The Last of Us 2: הרבה הפתעות ועדכונים

The Last of Us 2: הרבה הפתעות ועדכונים

The Last of Us 2: כל החדשות, השינויים, העדכונים וגם ההפתעות

בין ההפתעות הגדולות שסיפק לנו כנס ה-PlayStation Experience שלשום, היתה הכרזתו הרשמית של המשחק The Last of Us 2 מבית Naughty Dog (מפתחת סדרת המשחקים המצליחה Uncharted, כבר עשיתם את הקישור?), אמנם מרבית הגיימרים כבר חזו זאת מראש וציפו שהחברה תכריז בקרוב על הכותר הבא בסדרה, אך תאריך ההכרזה לא היה ידוע לנו, וכן הפרטים שקיבלנו אודותיו היו דלים מאוד. אז קבלו עדכון קטן: כמו שמרביתנו הופתעו מהכרזת המשחק בכנס ה-PSX, גם נייל דרוקמן, מנהל מהבכירים בחברה לא ממש "בנה על זה", והעדיף שהמשחק יוצג בתערוכת E3, ולאו דווקא בכנס של חברת Sony, אבל בסופו של דבר, סכסוכים פנימיים בין המפתחת לחברת Sony כבר עשו את שלהם, ואת המשחק כולנו ראינו שלשום בכנס.

The Last of Us 2, בקרוב
The Last of Us 2, בקרוב

המשחק ירוץ על מנוע משחק זהה לשל המשחק Uncharted 4, ובדברים שמסר עובד בכיר בחברה, נאמר כי "המשחק ישתמש בהמון טכנולוגיה חדשה, והיא צפויה להיות מבטיחה ולא פחות ממעולה". מדבריו, אנחנו דיי יכולים להבין שהמשחק אמור להיות מצוין, וגם בהתחשב בכך שמדובר במשחק המשך, וקודמו נחשב לבין המשחקים הטובים שיצאו איי פעם (שבמידה ולא ידעתם, מכר בשלושת השבועות הראשונים שלאחר יציאתו – למעלה משלושה מיליון עותקים), לדעת חלק נכבד מהגיימרים. והאפשרות שהמשחק יהיה מאכזב – אפילו לא על הפרק.

ולחדשות הפחות טובות – במאי המשחק הראשון בסדרה, ברוס סטריילי לא יקח חלק בהפקת הכותר החדש, זאת עקב העובדה שהוא בשנת שבתון, ומחליפו יהיה נייל דרוקמן, שכבר הזכרנו אותו קודם. מתגובת החברה נמסר: "ברוס החליט לקחת פסק זמן לאחרונה, וזאת לאחר שני משחקים מוצלחים שבהם לקח חלק בשנים האחרונות, נכון לעכשיו הוא כבר מסתכל קדימה ומתכנן לחזור אל החברה בקרוב לטובת הפרויקט הבא שבתכנון שלנו". מבחינת השחקנים – הדבר כמעט ולא אמור להשפיע, ברמה המקצועית של החברה – כנראה שכן.

אבל הבעיות האמיתיות של החברה בתהליכים לפיתוח המשחק – הן לא בהכרח בבימוי. הבעיה העיקרית שמולה נאלצה לעמוד החברה היא הניסיון "להתחקות" אחר המשחק הקודם בסדרה ולהמשיך אותו בצורה איכותית וטובה, החברה כמעט וויתרה על המשחק לגמרי, כיוון שלא היו לה רעיונות, אבל בסופו של דבר – Naughty Dog עלתה על מציאה והחליטה להמשיך במשחק בכל הכוח. "אחרי שנים של רעיונות שבסופן גם כמעט וויתרנו על משחק ההמשך לחלוטין, סוף סוף יצרנו סיפור שגם ירגיש מיוחד, ויסחוף אתכם אל תוך מסע אגדי".

"הבעיות האמיתיות בהפקת המשחק היו הניסיונות להמשיך את קו העלילה של קודמו בסדרה". The Last of Us

כדאי לזכור – The Last of Us 2 אמנם הוצג בכנס ה-PlayStation Experience של Sony, אך למעשה הוא עדיין נמצא בשלבי פיתוח התחלתיים, ובנוסף על אף שכבר קיבלנו מידע בכמות יחסית גדולה אודות המשחק, עדיין אין למשחק תאריך יציאה רשמי, אבל כן הובטח לנו כי כבר בחודשים הקרובים נוכל לדעת עוד, וההערכות הן שהמשחק (שאקסלוסיבי ויצא לקונסולת ה-PlayStation 4 בלבד), יצא בערך בשנת 2018.

אודות .

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *