בית / חדשות / חברת Capcom מחזירה חלק מהכותרים שלה לפעולה
Capcom

חברת Capcom מחזירה חלק מהכותרים שלה לפעולה

חברת Capcom, אחת החברות הותיקות בשוק המשחקים, הכריזה כי היא מתכננת להחזיר הרבה מהדמויות שלה לעבודה.

חברת Capcom, ענקית המשחקים, שהכריזה לאחרונה על המשחק Marvel vs Capcom: Infinite וחשפה את מספרי המכירות של הסדרה, הודיעה כי היא מתכננת להחזיר לפעולה הרבה מהכותרים בבעלותה, החברה תמיד שמה את דמויות הטייטלים שלה בסדרת משחקי המכות MvC ונראה כי היא מתכננת על הצלחת המשחק החדש בסדרה למשוך גיימרים למשחקים חדשים שככל הנראה יצאו עבור חלק מהדמויות המשתתפות.

capcom2-1

Capcom קיימת מאז 1979 ובבעלותה חלק מהכותרים הותיקים בתעשיית הגיימינג, Mega Man, Resident Evil, Street Fighter, Dead Rising ו-Devil May Cry הם רק חלק מסדרות המשחקים תחת שמה של החברה. אבל Capcom בשנים האחרונות התרכזה יותר במשחקי המכות שלהם ובשאר ירקות כמו Resident Evil, Monster Hunter ומשחקי Ace Attorney, למרות רצונם של מעריצים לראות משחקים נוספים מחלק מהסדרות האחרות שלהם. Mega Man למשל היא סדרה כל כך מבוקשת כך שנוצרה התרגשות רבה עם יציאת היורש הרוחני לסדרה, Mighty No. 9.

מעריצי Capcom מחכים שנים לחזרתם של חלק הדמויות האהובות עליהם, עם האפשרות לחזרתם של Viewtiful Joe ו-Mega Man, אז כנראה שיש למה לצפות ב-2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה