בית / סיקורים / סיקורי טלוויזיה וקולנוע / סיקור "invasion!" – אירוע האיחוד של גיבורי ה-CW

סיקור "invasion!" – אירוע האיחוד של גיבורי ה-CW

האיחוד הגדול של רשת הטלוויזיה ה-CW ביחד עם גיבורי DC כבר כאן, ועכשיו רק נותר לשאול האם התוצאה עמדה בציפיות שלי? כמו כן, בסיקור זה יהיו לא מעט ספוילרים (שזה הגיוני לגמרי כיוון שאני מסקר את כל ארבעת הפרקים), אז אם עדיין לא ראיתם את הפרקים, צפו בהם ותחזרו לכתבה.

מספיק עם כל החפירות כי הנה זה כבר כאן – פרקי האיחוד של ה-CW עם פרקים של Supergirl (אתייחס לחצי הדקה האחרונה של הפרק, אשר התחילה את הספיישל), The Flash, Arrow ולבסוף – Legends Of Tomorrow. אתחיל ואומר ששלושים השניות האחרונות מהפרק של Supergirl היו בעצם קטע מתוך הפרק של The Flash, אשר בו סיסקו ובארי אלן עברו למימד של Supergirl בכדי לגייס כוח חייזרי משלהם אל מול The Dominators.

עכשיו, אני ממש לא סגור מה אני חושב על האיחוד הזה. הוא היה נחמד מאוד, אבל אני חושב שאחת הבעיות הכי גדולות שלי איתו הוא עם הפרק של Arrow- נהדר שקרצתם לצופי הסדרה מתחילתה, ובכך גם חגגתם את הפרק המאה של הסדרה, אבל יש אנשים כמוני שלא צופים בכל הסדרות של ה-CW, וזה היה מאוד מבלבל לראות ולנסות להבין תוך כדי הפרק מי הדמות הזו, או מה קרה איתה שכל כך מפתיע כעת. זה לא אומר שהפרק לא היה עשוי טוב, הוא דווקא היה נהדר ומאוד אהבתי אותו, אך אני מאוד מאוכזב שהם התייחסו רק לצופי הסדרה מתחילתה.

ברוכה הבאה Supergirl!
ברוכה הבאה Supergirl!

שמחתי מאוד לראות את האווירה של כל סדרה. אמנם אני לא צופה בכל סדרות DC של ה-CW, אך מכל פרק ופרק, אפשר היה לראות את השינוי של האווירה. כמו כן, הסדרות היו מלאות באיזכורים (References) נהדרים לסדרות עצמן, או לתרבות הפופ, והאזכור שהכי גרם לי להתלהב וכמעט לצעוק על המסך: "אני לא מאמין שעשיתם את זה! זה מדהים!" היה שסיסקו ופליסיטי היו על החללית בפרק של Legends Of Tomorrow, וסיסקו אומר: "האנשים בחליפות השחורות יחטפו אותם ובטח יעשו עליהם ניסויים, לא ראית Stranger Things?". באמת שזה מטורף. כמו כן, בקרב הסופי בין כל הגיבורים לבין החייזרים, נראה כי הם ניסו לשחזר את סצנת שדה התעופה מהסרט "Captain America: Civil War", אבל בצורה לא כזו טובה.

מלחמת אזרחים?
מלחמת אזרחים?

בקשר לפרקים עצמם וחוות דעתי, אני חושב שהם היו טובים אך לא עד כדי כך. היה המון לשפר, כמו יותר אקשן (אף על פי שבפרק של Arrow ו-Legends Of Tomorrow היה לא מעט), ופחות אהבתי בקרוסאובר הזה את כל המיני-עלילות הצפויות שהכותבים של הפרקים מנסים לפתח שברור שהן יגמרו בסוף הקרוסאובר (סיסקו רב עם בארי ובסופו של הקרוסאובר סולח לו, כי הוא מבין שגם הוא שינה בטיימליין משהו רע כשניסה לעשות מעשה טוב, היחסים בין אוליבר קווין לקארה מותחים מאוד, ובסופו של דבר הם משלימים כיוון שהיא מצילה אותו, או אפילו פרופסור שטיין שלא אוהב את הבת שלו שלא הייתה אמורה להיות קיימת ובסוף הוא מתחבר אליה), והדבר שהכי לא הבנתי למה הם עשו אותו, זה שהם כמעט ולא הראו את Supergirl בפרקי האיחוד. היא מופיעה לכמה סצנות בודדות לכמה קטעים בודדים עם כמה שורות בודדות, והיא עוד הייתה אמורה להיות אחת מהשחקנים הראשיים, בנוסף לכך שעשו את פרקי האיחוד לכבוד קבלתה אל רשת ה-CW – מוזר ביותר, ולא כל כך אהבתי. נראה כי לפרקי האיחוד תהיינה השפעות מינוריות על הסדרות של ה-CW, כי בעצם זה היה סוג של סיפור שלא קשור מאוד לעלילות המרכזיות של כל סדרה וסדרה ביקום ה-DC של ה-CW.

"Aliens!"
"Aliens!"

לסיכום, אני לא אהבתי במיוחד את פרקי האיחוד, הם אמנם היו חמודים אך היו בהם המון אלמנטים שלא אהבתי. הפרק של Arrow כן גרם לי לרצות להתחיל לצפות בסדרה כולה, אך עתה אמשיך להישאר עם The Flash שהיא באמת אחלה של סדרה. 

ציון לפרקי האיחוד

ציון סופי - 7.5

7.5

"הפרקים עצמם היו טובים אך לא עד כדי כך, היה המון לשפר"

User Rating: Be the first one !

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

תגובה אחת

  1. מסכים איתך על הכל כמעט
    שמתי לב גם ללא מעט אזכורים ל-Marvel שם XD

השאר תגובה