בית / חדשות / Final Fantasy 16 צפוי להיות יותר משחק אקשן

Final Fantasy 16 צפוי להיות יותר משחק אקשן

מנהל מותג ה-Final Fantasy, אומר שהמשחק הבא בסדרה – Final Fantasy 16, צפוי להיות יותר משחק אקשן מ-15.

Shinji Hashimoto, מנהל המותג של סדרת ה-RPG האגדית, נשאל על ידי מעריצים בכנס Lucca Comics & Games בלונדון מה צפון בעתיד למשחק הבא בסדרה, Final Fantasy 16.

final-fantasy-panel

לפי דבריו של Hashimoto, נראה כי המשחק יהיה יותר מלא אקשן מהמשחק האחרון שיצא FFXV, שקשה לתאר מפני שהסדרה אף פעם לא הייתה כל כך אקשנית כמו שהיא כעת ב-15. Shinji הרחיב כי כמובן ההחלטה הסופית לא תלויה בו אלא בבמאי המשחק, במאי המשחק מחליט את כיוונו של המשחקיות לפי מה שקהילת הגיימרים צריכה באותו הזמן.
לאחר שנתגלה כי המכירות של Final Fantasy 15 עברו את ה-5 מיליון עותקים, עם יחס של 4:1 עותקים לפלייסטיישן לעומת האקס-בוקס בבריטניה, ששם אותו במקום השני בטבלת המשחקים הפיזיים הנמכרים ביותר בבריטניה, הסיכוי ש-Square Enix ימשיכו בכיוון האקשן הוא גבוה.

בנוסף Hashimoto הרחיב כי לדעתו המשחק הבא לא יתקיים ב-Eos, אותו העולם של Noctis מ-Final Fantasy 15, כל משחק של Final Fantasy מתקיים בעולם וסביבה שונה, הוא נתן לדוגמא את המשחקים 7,8 ו-9:

ההבדלים שראינו הם בכותרים הראשיים של Final Fantasy, למשל VII, VIII ו-IX, ראינו את הסביבה עוברת מעולם מאוד Steam-punk Cyber ב-Final Fantasy VII ואז בחזרה לעולם יותר פנטסטי ב- Final Fantasy IX. זה משהו שבמאים עלולים לעשות בכוונה על מנת לחדש את הדברים בסדרה.

עוד מהפאנל בלינק הבא

 Final Fantasy 15 היה במשך כ-10 שנים בפיתוח, אם צוות Square Enix יחליט לקחת את הזמן שלהם עם הכותר הבא בסדרה, לא משנה באיזה כיוון ייקחו אותו, הוא צפוי להדהים אותנו באותה מידה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה