בית / חדשות / Marvel vs Capcom: Infinite לא רק ל-PS4, שמכרה כבר 50 מיליון

Marvel vs Capcom: Infinite לא רק ל-PS4, שמכרה כבר 50 מיליון

המשחק Marvel vs Capcom: Infinite שיצא ב-2017 לא יהיה אקסלוסיבי לקונסולת ה-PS4, וגם: ל-Sony יש סיבה לשמוח

Marvel vs Capcom: Infinite הוא משחק חדש שהוכרז לפני מספר ימים בכנס ה-PlayStation Experience, ותאריך היציאה שלו צפוי עדיין לא ידוע במדויק, אך סביב שנת 2017. על פי הערכות אחרונות ושמועות שרצו ברשת המשחק היה אמור להיות אקסלוסיבי לקונסולת ה-PlayStation 4, אך החברה המפתחת – Capcom, שמה זה עתה קץ לשמועות והודיעה כי המשחק לא יהיה אקסלוסיבי, ויצא לשלושת הפלטפורמות המרכזיות כיום, ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב האישי.

כדאי להבהיר – המשחק היה אמור לצאת בגרסא דיגיטלית בלבד בקונסולת ה-PS4, אולם כעת נודע לנו כי לא רק שהמשחק יצא לפלטפורמות הנוספות, אלא גם שרשת חנויות המשחקים הגדולה בעולם – GameStop, תוציא גרסא מיוחדת (עותק פיזי) של המשחק, בדיסק, לקונסולות ה-Xbox One ו-PlayStation 4 (ולא למחשב האישי), בסביבות מרץ 2017.

אז אולי עד כאן החדשות היו לא לטובת חברת Sony, שכן במידה והמשחק היה אקסלוסיבי לקונסולת הדגל שלה, הוא היה מביא לה שחקנים נוספים, שהם כמובן – הכנסה נוספת וקהילה גדולה יותר, אבל אם כבר דיברנו על קהילה גדולה יותר, (ועכשיו החדשות הטובות) היום פירסמה ענקית הטכנולוגיה בעמוד הפייסבוק שלה כי מכרה למעלה מ-50 מיליון קונסולות ממשפחת ה-PS4, שכוללת את הקונסולה הרגילה ואת גרסאות ה-Slim ו-Pro החדשות.

הפרסום המקורי:

מה דעתכם על המשחק החדש? וכן על כמות המכירות הנאה של חברת סוני?
שתפו אותנו!

אודות .

.

השאר תגובה