בית / חדשות / The Last of Us: Part 2 – מידע חדש על צוות הכותבים ו-Ellie

The Last of Us: Part 2 – מידע חדש על צוות הכותבים ו-Ellie

המפתחים של The Last of Us: Part 2 מסבירים את הקעקוע של Ellie בנוסף לתוספת מעניינת לצוות הכותבים של העלילה במשחק

The Last of Us: Part 2 מבית Naughty Dog, כנראה לא יכלול את Bruce Straley עם Neil Druckmann בתפקיד הבמאים, אבל יהיה לו תוספים מעניינים לקבוצת הכתיבה של הסיפור. לאחרונה אישר Druckmann ב-Twitter, שלצוות הכתיבה של סיפור המשחק תצטרף Halley Gross (הכותבת ב-Westworld). בנוסף Druckmann ציין: "אני כבר לא יכול לחכות לחלוק עוד מהסיפור אתכם, אזהרת ספויילר: הוא יהיה חזק"

Gross כתבה שני פרקים של סדרת ה-Sci-Fi הכוללים "Trompe L’Oeil” ו-“The Adversary” בזמן שגם הייתה עורכת הסיפור של “The Stray” ו "Chestnut”. בהתחשב בהקבלה ל-Westworld, הולך להיות מעניין לראות איך Gross ו-Druckmann ינווטו את הסיפור של המשחק.

אחד החלקים הטובים ביותר של הקדימון האחרון של The Last of Us Part 2 שהוצג ב-PlayStation Experience 2016, היה לראות איך Ellie גדלה מאז הסיום של המשחק הקודם. למרות שזה היה קורע לב לראות את הילדה התמימה פעם עכשיו הפכה פסיכופת רצחני , גם היה מרגש לראות את הצמיחה של הדמות. גם מבחינה פיזית, צמיחתה של Ellie והמהפך שלה היה מדהים, וכל זה הועבר אולי בצורה הטובה ביותר על ידי קעקוע על זרועה.

ואם כבר מדברים על הקעקוע לאחרונה Naughty Dog חשפה בטוויטר כיצד הקעקוע נוצר, וחשפה כי האמנית Natalie Hall עיצבה את הקעקוע, וכי Alexandria Neonakis, שהוא אמן UI ב-Naughty Dog השאיל את ידה של Ellie כדי לבחון את השטח, בעוד שהעיצוב היה מושלם.

The Last of Us: Part 2 כרגע צפויי לצאת ל-PlayStation 4 אך נמצא בפיתוח מוקדם. מה אתם חושבים על הצירוף החדש לצוות הכותבים? מה אתם חושבים על הקעקוע של Ellie? ספרו לנו פה בתגובות למטה.

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה