בית / חדשות / היפה והחיה בטריילר ראשון – התכוננו להתרגש מחדש

היפה והחיה בטריילר ראשון – התכוננו להתרגש מחדש

הקלאסיקה המדהימה וזוכת הפרסים של דיסני "היפה והחיה" מצטרפת לגל החידושים ששוטף אותנו וגם הוא עובר הסבה לסרט מצולם (עמוס ב-CGI),  גבירותי ורבותי קבלו את היפה והחיה.

אבל לפני הכל קבלו את הטריילר החדש:

העלה לכם זכרונות מהסרט? ברור שכן! חברת דיסני הגדולה לקחה את אחת מהיצירות הגדולות והמפורסמות שלה – היפה והחיה והפכה אותה לסרט מצולם וחי בו נוכל לחזות שוב באותו קסם ייחודי שפגשנו בו לראשונה בשנת 1991, הסיפור של נערה צעירה שיוצאת להציל את אביה מציפורניה של חיה גדולה שמתגלה כנסיך תחת קללה, המתגורר בטירה עם המון חפצים חיים שפעם היו משרתיו, לנסיך יש זמן קצוב למצוא אהבה אחרת ישאר בצורת החיה. זה התקציר פחות או יותר.

zz7cdd819b

בסרט החדש שמבויים ע"י Bill Condon שאחראי על לא מעט סרטים ובהם גם מסדרת סרטי דמדומים, נפגוש גם בקאסט מרשים ביותר שתופס את הדמויות האהובות בהם:

אמה ווטסון בתור בל
דן סטיבנס בתור החיה
לוק אבנס בתור גסטון
יואן מק'גרור בתור לומייר הפמוט
אמה תומפסון בתור קנקן התה, גברת פוטס
איאן מקלן בתור השעון קוגסוורת'
קווין קליין בתור מוריס

אז מה אתם אומרים? האם דיסני יצליחו לשחזר את ההצלחה הפנומנלית שהייתה עם הסרט המצויר והמקורי או שאנחנו בדרך לעוד נסיון עצוב? ב-17 במרץ 2017 נדע כולנו.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה