בית / חדשות / Bethesda Pinball – תתכוננו לזווית שונה על המשחקים האהובים

Bethesda Pinball – תתכוננו לזווית שונה על המשחקים האהובים

אם אתם אוהבים משחקי פינבול, אתם כנראה מכירים כבר את המשחקים הרבים של Zen Pinball, מה שאתם אולי לא יודעים אם אתם מעריצי Bethesda, זה שגרסת פינבול של המשחקים האהובים עליכם זמינים כבר עכשיו לכמעט כל פלטפורמת משחקים כיום, בתור Bethesda Pinball.

אז חבילת ההרחבה החדשה למשחקי Pinball FX2 ו-Zen Pinball 2 של חברת Zen Studios הגיעה השבוע עם שלושה שולחנות המבוססים על שלושת משחקיה הפופולאריים ביותר של Bethesda כיום- Skyrim, Fallout 4 ו-DOOM. כדי לחגוג את יציאת שלושת השולחנות, החברות שחררו את הטריילר הבא, שכנראה ירגש את מעריצי הפינבול שאוהבים את Bethesda, אבל לא בטוח אם ירגש את מעריצי Bethesda שלא מתים על פינבול. אבל היי, מי שונא משחק פינבול טוב?!

בטריילר תוכלו לראות את העיצובים המגניבים של שלושת השולחנות, יחד עם האתגרים המיוחדים והלא הכי מציאותיים שתוכלו לשחק איתם, כמו לפתור פאזל עם הכדור בשולחן ה-Skyrim ולראות את הדמות שלכם משתנה, לשחק במיני משחק של Space Invaders על שולחן ה-Fallout 4, ולצפות בשדים מהגהנום מתחרפנים על שולחן ה-DOOM.

מעוניינים? רוצו לרכוש את ההרחבה שזמינה כעת לגרסאות ה-Steam, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360' Windows 10 ו-PlayStation Vita, בנוסף על אפליקציית Zen Pinball על ה-iOS, Android ומכשירי Amazon. בנוסף, תוכלו להוריד אפליקציה חינמית נפרדת עם השולחנות למכשירים ניידים בתאריך מאוחר יותר.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה