בית / חדשות / Dragon Ball Fusions מגיע לאירופה ב-17 בפברואר!

Dragon Ball Fusions מגיע לאירופה ב-17 בפברואר!

סוף סוף שחקני ה-3DS האירופאים יכולים לצאת מהחשכה, כי Bandai Namco Entertainment Europe סוף סוף חשפה את התאריך הרשמי ליציאת המשחק Dragon Ball Fusions לאזורי אירופה ובריטניה. מה התאריך? ה-17 בפברואר 2017, אז תהיו מוכנים לשחק!

ההכרזה המאוד קצרה על הגעת המשחק המיוחד בגרסתו האירופאית לאזורי אירופה, המזרח התיכון, אוסטרליה ובריטניה, אולי קצת תאכזב שחקנים שחיכו למשחק עוד מתחילת השנה החולפת. משחק התפקידים-לחימה-בתורות הגיע ליפן עוד ב-4 באוגוסט, ואף הגיע לאזורי אמריקה לא מאוחר מידי ב-22 בנובמבר. עדיין לא ברור לנו מה פירוש העיכוב הגדול בין הגרסה היפנית והאמריקאית, והאמריקאית לאירופאית. מביני עניין אולי יגידו שמדובר בבעיות תרגום שלוקחות זמן רב למשחקים עטורי טקסט וקול כאלו, אך הגרסה האמריקאית לא מציגה דיבוב באנגלית, כך שעסק התרגום יכל היה להעשות בזמן מואץ יותר.

Dragon Ball Fusions

אישית, אני מתקשה להבין מדוע שחקנים רבים צריכים לחכות חצי שנה לאחר יציאת משחק קיים כדי לקבל סוף סוף את ההזדמנות לשחק בו, ומדוע רוב החברות היפניות לא מתחילות עם הליך התרגום עוד לפני יציאתו הרשמית של המשחק באזורי יפן, אך ברוב המקרים שאר העולם לא יכול לחוות את המשחקים היפניים, כך שפעולת התרגום עצמה מבורכת, גם אם היא לוקחת יותר מידי זמן. מוזמנים לכתוב לנו מה אתם חושבים על כך בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה