בית / חדשות / עדכון ל-Halo 5 Forge יוסיף דפדפן משחקים!

עדכון ל-Halo 5 Forge יוסיף דפדפן משחקים!

אמנם Halo 5: Guardians לא זמין על המחשב האישי, אבל Halo 5 Forge כן, הלא היא האפליקציה למשתמשי Windows 10 שמאפשרת למשתמשים להשתמש באפשרות המיוחדת של Halo 5 ליצור דברים חדשים מדמיונם. עכשיו, עם עדכון חדש בדרך, אפליקציית Forge על המחשב האישי תהפוך להרבה יותר גדולה ומעניינת ממה שהיא כבר עכשיו.

לפי דיווח מ-WCCFTech, העדכון החדש ל-Halo 5 יהיה גם תקף ל-Forge על המחשב האישי, ויוסיף דפדפן משחקים לאפליקציה. זה למעשה יהפוך את גרסת המחשב לשילוב של Halo 5 Arena וה-Halo 5 Forge במשחק Multiplayer חינמי לכל שחקני המחשב. דרך מאוד מוזרה ומעניינת להביא את Halo 5 גם למחוסרי ה-Xbox One.

halo-5-forge-browser-768x432

"העדכון המתקרב ל-Halo 5 יתפרש הן על ה-Xbox One ועל Win 10. נאמר לי שיש מספר תיקונים ושיפורים ספציפית למחשב האישי מסביב לכמה שיפורים מינוריים שאמורים גם לתקן את תגובות העכבר," אמר Ske7ch, מנהל הקהילה ב-343 ב-Reddit. "'דפדפן המשחקים למשחקים פעילים' הוא תוספת ענקית שאמורה בתקווה להפוך את המוצר על Win 10 ללמעשה Halo 5 Arena/Forge ב-Multiplayer (פחות ה-Matchmaking) חינמי לגמרי. אישית אני סופר מתרגש לקראת העדכונים ל-Forge בשילוב עם דפדפן המשחקים ואני מקווה שזה יעזור לקהילת המחשב האישי לשגשג."

כעיקרון זה נשמע רעיון ממש מעניין, אך לא הייתי מתנגד ללהביא לבסוף את שאר כותרי Halo למחשב האישי (חוץ מהשניים הראשונים בסאגה ואת Halo Wars שכבר קיימים למחשב האישי).

מה אתם חושבים? האם העדכון יהיה תוספת מבורכת או שהייתם מעדיפים כבר משחק Halo מלא על המחשב האישי? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה