בית / חדשות / חדשות Final Fantasy 15 – עדכונים, מכירות ויציאה ל-PC
Final Fantasy 15

חדשות Final Fantasy 15 – עדכונים, מכירות ויציאה ל-PC

משחק ה-RPG החדש Final Fantasy 15 צפוי להגיע למחשב האישי ב-2018, בנוסף מספרי מכירות מאכזבים ביפן ועידכונים חינמיים רבים בדרך.

על פי שמועה חדשה מ-VG Leaks, יציאת הפורט למחשב האישי של Final Fantasy 15, המשחק ה-15 (לא באמת) בסדרת המשחקים האגדית, צפויה להיות בשנת 2018, אותה שנה בה מתוכננת יציאת העיבוד מחדש של המשחק Final Fantasy 7 גם למחשב האישי.

בצד האחר של העולם, יפן, אחת מהארצות ש-Square Enix ציפו הכי הרבה להצליח בהן, ישנם דיווחים מ-Media Create על מספרים נמוכים מהצפוי למכירות המשחק. עד כה נמכרו קרוב ל-700 אלף עותקים, מספר מכובד ששם את המשחק במקום הראשון בקלות בטבלת המשחקים הנמכרים ביותר ביפן השבוע וגרם לעלייה משמעותית במספר הקניות של קונסולת ה-PlayStation 4. אך Square Enix עדיין מאוכזבים, כי מספר זה הוא פחות מחצי העותקים שמכר המשחק Final Fantasy 13 ביפן לפני 6 שנים וכמות מכירות הקונסולת PlayStation 3 הייתה בזמנו פי 2 יותר.

למרות רוחם של Square Enix, זה מסמל את הבכורה הגרועה ביותר של כותר בודד של Final Fantasy מאז Final Fantasy 5 משנת 1992.

בחדשות מעודדות יותר, מסתבר כי Square Enix מתכננת מלא עידכונים חינמיים למשחק, הבמאי Hajime Tabata פרסם בבלוג שלו:

"אנחנו רוצים שתהנו מ-Final Fantasy 15 לעוד הרבה זמן, הקשבנו לרעיונות שלכם לשיפור החוויה אז בנוסף לתוכן שכבר הוכרז, אנחנו מתכננים לספק עדכונים חינמיים לאורך כל השנה הבאה.

יש לנו כבר תוכניות להעשיר חלקים מסוימים במשחק, הוספת שיפורים למשחקיות בפרק 13, חיזוק טבעות הקסם ועוד….

לאחר מכן אנחנו מקווים להכנס עמוק יותר לתוך הסיפור עם הוספת סצינות חדשות שייתנו תובנה חדשה למה שמניע את הדמויות. למשל על בחירותיו של Ravus…

בטווח הארוך, אנחנו מקווים לעשות חלק מדמויות המפתח אפשריות למשחק ואפילו שוקלים את האפשרות של אווטרים בהתאמה אישית…

אנחנו מתכננים לאפשר המשיך עם אותם נתוני דמות מסבב משחק קודם, הוספת פריטים שמכירים סגנון משחק שונה כמו ריצה ברמה נמוכה ו-God Mode…בנוסף לכל זה אנחנו מתכננים להוסיף תוכן שאפשר להנות בזמן חי, למשל בוסים חדשים עם פרסים אקסקלוסיבים עם הישגים ואירועי ציד על זמן מוגבל."

Tabata גם ציין כי בנוסף הם עובדים על מספר חבילות הרחבה שכבר הוכרזו, והן: חבילת Holiday, חבילת Booster, פרק Gladiolus, פרק Ignis, פרק Prompto וחבילת הרחבה Comrades.

עם כל כך הרבה תוכן מגיע ל-Final Fantasy 15, המשחק מרגיש שאפילו אחרי 10 שנים פיתוח הוא ממשיך לגדול ולהתפתח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה